Dişleriniz için yeni bir dünya!

0
482
dis dünyasi4
dis dünyasi4

dis dünyasi2
İskenderun’da Dişhekimi Bestami Yılmaz’ın uzun uğraşları sonucu hizmete giren Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği, daha önce bölgede hiç olmayan uygulamaları da beraberinde getiriyor.. “Dişleriniz İçin Yeni Bir Dünya’’ sloganıyla hizmete giren Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği’nin açılış kokteyli, protokol üyeleri ve vatandaşların yoğun ilgisiyle gerçekleşti.
Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği Dt. Bestami Yılmaz ve Ağız ve diş sağlığı ekibi ev sahipliğinde görkemli bir açılışla hizmete girdi. Açılışa, Ak Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, İskenderun Belediye Başkanı H.Yusuf Civelek, Gökmeydan Belediye Başkanı Necim Bozkurt, Sarıseki Belediye Başkanı Bülent Özer, AK Parti İlçe Başkanı İbrahim Yaran, CHP İlçe Başkanı Süleyman Uyar ve yönetim kurulu üyeleri, Ak Parti aday adayları, meclis üyeleri ve çok sayıda davetli topluluğu katıldılar.

YAŞAMIN SIRRI SAĞLIKTA GİZLİ
Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği açılışında konuşma yapan Yusuf Civelek, yaşamın içinde her şey sağlıkta gizli. Sağlıklı insan mutlu insandır. Özellikle ağız ve diş sağlığı günümüz çağında büyük önem arz etmektedir. Böylesine kaliteli bir oluşumu İskenderun’a kazandıran arkadaşlarıma ve ekibine teşekkürlerimi iletiyorum hayırlı uğurlu olsun dedi.

ÖNCÜ OLMAYI PLANLIYORUZ
Dişhekimi Bestami Yılmaz, açılışta yaptığı konuşmada “Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniğimizde siz İskenderun halkına hizmet vermekten onur ve mutluluk duyuyoruz.“Dişleriniz için yeni bir dünya’’ sloganı ile yola çıktığımız Özel İskenderun Diş Dünyası Ağız ve Diş Sağlığı Polikliniği toplam 300 metrekare olup; 50 metrekare bekleme salonu, çay kahve servis alanı, internet hizmeti, 1’i cerrahi olmak üzere toplam 5 üniti, görülebilir strerilizasyon odası, çene eklemi hastalıkları ve tedavisi, implantoloji, ortodonti, periodontoloji, endodonti, diş beyazlatma, laminant porselen, ağız kokusu, protez ve estetik, dijital panoramik ve sefalometrik röntgen, ağız içi kamera, ayrıca özel imkanlar sunan hekim ve idari kadromuz ile Hatay ve çevre illerde diş sağlığında öncü olmayı planlıyoruz” dedi.

İLKLERİN DÜNYASI
İskenderun Havuzlu Çarşı Yılmaz Plazada İskenderun halkına hizmet vermeye başlayan diş dünyası aynı zamanda bölgede bir ilki de gerçekleştirmiş oldu. Teknolojiyi yakından takip ederek oluşumunu tamamlayan diş dünyası öncelikle temiz pırıl pırıl sağlıklı ortamı ile müşterilerini karşılıyor.
Hijyenin birinci ve ön koşul olduğu polikinlikte her oda önce sağlık ilkelerine göre donanımlı olma niteliği taşıyor.
Ağız ve diş sağlığı tedavisinde; hem tedavi merkezi olarak hem de akademik çalışma yöntemlerini esas alarak ülkemizde ve uluslararası sahada referans olması ayrıca bir fark yaratıyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

6 + 20 =