Muhtarlıkta sürpriz buluşma!

1
261
engin muhtar
engin muhtar

engin muhtar
Mustafa Kemal Mahallesi Muhtarı İsa Taş’ın ev sahipliğinde, Pirireis Mahallesi Muhtarı Sabit Direyfioğlu, Gürsel Mahallesi Muhtarı Hilal Güzel, Cumhuriyet Mahallesi Muhtarı Cemil Çopur ve Meydan Mahallesi Muhtarı Süleyman Çapar’ın katıldığı yemekte Engin Vayısoğlu onur konuğu olarak ağırlandı. Neşeli bir atmosferde gerçekleşen yemekte, bölgenin ekonomik, sosyal ve eğitim alanlarındaki sorunları tartışılırken, çözüm yolları da masaya yatırıldı.
Daha çok dostların yemek buluşması olarak adlandırılan buluşmada ise sürpriz konuk bölge siyasetinin önemli isimlerinden Avukat Bülent Akbay’dı. Yoğun gündem ve iş yoğunluğu arasında bir araya gelerek hasret gideren eskimeyen dostlar, Engin Vayısoğlu, İsa Taş, Sabit Direyfioğlu, Hilal Güzel, Cemil Çopur ve Süleyman Çapar, güzel güneşli bir günde bir araya gelmenin keyfini çıkardılar.

1 YORUM

  1. muhtarların buluşması çok çok harika diyaloklarının devamını dilerim ancak birde belediye ile birliktelikleri olsa O kadar iyi olurki sorunlarımız ÇOK ama bizlerle ilgilenen bir belediye maılesef yok sıkıntılarımız çok basit devede kulak HASAN ALİ YÜCEL CADDESİ ÜZERİNDE BULUNAN ESKİ MEZARLIK YANINA DÖKÜLEN MOLOZLARIN ORADAN KALDIRILMASI VE 545/2 sokağın asfaltlanması yapılacak assfaltın toplam boyu 100 metreyi ncak bulur ilgilenilirse mutlu oluruz teşekkür ederiz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

two × one =