vali cumhuriyet2
Büyük Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün Türk Milleti’ne en büyük ve en anlamlı armağanı olan Cumhuriyetimizin 90.yılı bu yıl her yıl olduğundan çok daha büyük bir coşku ile kutlanacak.
Konu ile ilgili olarak Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz’in başkanlığında geniş katılımlı bir toplantı gerçekleştirildi. Garnizon Komutanı Kurmay Albay Hasan Polat, Antakya Belediye Başkan Vekili Halil İbrahim Yerlikaya, MKÜ Rektörü Prof.Dr.H.Salih Güder, Vali Yardımcısı Şahin Bayhan, İl Jandarma Komutan Vekili J.Yarbay Eşref Torun, İl Emniyet Müdürü Ragıp Kılıç, etkinlikte yer alacak kurumların, sivil toplum örgütlerinin ve meslek odalarının temsilcilerinin katıldığı toplantıda Cumhuriyet Bayramı’nın içeriği görüşüldü.
Hatay Valisi M. Celalettin Lekesiz toplantıda yaptığı konuşmada, hem Cumhuriyetimizin kuruluşunun 90.yılı olması dolayısı ile hem de bayram sonrasında ilimizin toplumsal moralinin ortak coşku sonucunda daha da yükselmiş olarak çıkabilmesi için bayramın coşku ile hep beraber kutlanacağını kaydetti. Toplantı bayramın içeriği konusunda görüş alışverişi ile devam etti.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

2 + one =