MESLEKTAŞIMIZIN ACI GÜNÜ!

cuma-haber
GÜNEY Medya Haber Müdürü Cuma Keseroğlu’nun 20 gündür yoğun bakımda yaşam mücadelesi veren anneannesi Melahat Keseroğlu 79 yaşında vefat etti.
Şeker hastalığı bulunan ve bir süre önce ayağı kırılan Melahat Keseroğlu (79) İskenderun Devlet Hastanesi A Blok da tedavi altına alındıktan sonra durumu ağırlaşınca yoğun bakıma alınmıştı. Yapılan tedaviye cevap veremeyen gazeteci Cuma Keseroğlu’nun anneannesi Melahat Keseroğlu dün akşamüzeri yaşam mücadelesini kaybederek tüm sevenlerini yasa boğdu.
Bugün İskenderun Devlet Hastanesi morgundan aile tarafından alınacak olan cenaze memleketi Altınözü’nün Karsu köyünde öğlen namazına müteakip aile mezarlığında toprağa verilecek.
Keseroğlu’nun merhume anneannesine Allah’tan rahmet, kendisi başta olmak üzere kederli ailesine başsağlığı ve sabır dileriz.

1 YORUM

  1. Kendisini tanımam, bilmem ancak bu yaslı gününde yalnız olmadığını bir İskenderunlu olarak hatırlatmak isterim. Başın sağ olsun kardeşim, Allah’tan rahmet diliyorum. Yasınızı paylaşıyor, size ve kalanlarınıza uzun ve mutlu bir hayat diliyorum.
    Sevgi ve saygılarımla.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here