iftar kaymakam41
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, şehit ve gazi ailelerine İskenderun Yelken Kulübü’nde iftar yemeği verdi. Su ailesinin karşıladığı şehit aileleri ile gazilerin iftarına, AK Parti Hatay Milletvekili Orhan Karasayar, CHP Hatay Milletvekili Mevlüt Dudu, İskenderun Belediye Başkanı Yusuf Civelek, 39. Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Hakan Atınç, Deniz Üs Komutanı Tuğamiral Nejat Atilla Demirhan, İlçe Emniyet Müdürü Cengiz Başer, AK Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz, resmi kurum yöneticileri, şehit ve gazi aileleri katıldı.
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su eşi ile birlikte şehit ailelerine tek tek ‘Hoşgeldiniz’ derken, Milletvekili Karasayar’da şehit aileleriyle yakından ilgilenerek, sorun ve sıkıntılarının olup olmadığını sordu.
Ezanın okunmasıyla birlikte dualarla iftar açıldı. Geniş katılımlı gerçekleştirilen iftar yemeğinde zaman zaman duygulu anlar da yaşandı. İftar yemeğine katılımlarından dolayı şehit ve gazi ailelerine teşekkür eden İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, “Milletimizin geleceği için sizler en değerli varlıklarınızı bu vatan için şehit verdiniz. Emin olunuz ki, şehit düşen veya gazi olan evlatlarınız yalnız sizlerin değil tüm milletimizin kalbinde sonsuza kadar yaşayacaklardır. Sizler, bizlere ve gelecek nesillere şehitlerimizin bıraktığı emanetlersiniz. Her türlü ihtiyacınız ile yakından ilgilenmek şükran ve vefa borcumuzdur” dedi. Şehit ve gazi aileleri de Kaymakam Su’ya verdiği iftar yemeğinden ve gösterdiği yakın ilgiden dolayı teşekkür ettiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

3 + 18 =