dugun
Osmaniye OSB’de faaliyet gösteren Kron Filtre’nin ortağı Duran Saygılı’nın oğlu ve fabrika Genel Müdürü Şafak Saygılı, Dik ailesinin güzel kızı öğretmen Duygu Dik’le hayatını birleştirdi.
Yıllarca hafızalardan silinmeyecek bir senaryo ile davetlilere heyecanlı anlar yaşatan Duygu (Dik)-Şafak Saygılı, gezi teknesiyle geldikleri İssos Otel’e görkemli bir giriş yaptılar.
Mutlu çiftin kır düğün alanına girmelerine ramak kalmıştı ki, bir anda korsanlar etraflarını sardı. Hayat arkadaşını korumak adına korsanları bir bir savuşturan Şafak Saygılı, davetlilerinden de büyük alkış topladı.
Mutlu çiftin ömür boyu birlikteliğine onay ise korsanların liderinden gelince herkes rahat bir nefes aldı.
Sanatçıların canlı performansıyla güzel bir düğün törenine tanık olan davetliler, Saygılı ve Dik ailelerinin de mutluluğuna ortak oldular.
Elmas-Duran Saygılı ile dünürleri Zuhal-Ali Dik çifti gece boyunca hem doyasıya eğlendiler, hem mutluluklarına ortak olmak için orda bulunan tüm davetlilerle de tek tek ilgilendiler.

1 YORUM

  1. masal gibi bir düğündü gerçekten hafızalardan silinmeyecek.yalnız bu düğün karesinde dünürlerin resmi olmalıydı bence ortakların değil,:(

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

18 − 14 =