kaymakam anne2
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, “Dünya Anneler Günü” münasebetiyle gerek yaşlı ve kimsesiz, gerekse rahatsızlığı nedeniyle tedavi gören bayan vatandaşlarımıza, ayrıca da şehit annelerine ziyarette bulundular.
İlk olarak; Kurtuluş Mahallesinde ikamet eden ve yalnız yaşayan 64 yaşındaki Fatma Damar’ı evinde ziyaret eden Kaymakam Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, Fatma Damar ile yakından ilgilenerek, herhangi bir ihtiyacının olup olmadığı yönünde bilgi aldı.
Daha sonra ise; 13 Ocak 1990 tarihinde Şırnak İli Silopi İlçesi Gürümlü Mevkiinde İç Güvenlik görevinde meydana gelen silah kazası sonucu şehit olan J.Er Ebubekir Gökalp’in Muradiye Mahallesinde ikamet eden ailesine de ziyarette bulunan Kaymakam Ali İhsan Su ve eşi Zeliha Su, rahatsızlığı nedeniyle tedavi görmekte olan Şehit Annesi Meryem Gökalp ile sohbet ederek, herhangi bir ihtiyacı olup olmadığı yönünde bilgi aldı. Annelik duygusunun dünyanın en temiz ve masum duygusu olduğunu vurgulayan Kaymakam Ali İhsan Su; “Fedakârlık ve sabır timsali, karşılıksız sevgi ve sonsuz özverinin sembolü, değeri hiçbir zenginlikle ölçülemeyen ve yeri hiçbir zaman doldurulamayan annelerimizden hayatta olmayanlara rahmet dileklerimizi, yaşayan annelerimize ise içten sevgi ve saygılarımızı sunuyor, bütün Annelerin “Anneler Günü”nü kutluyoruz” şeklinde görüşlerini ifade etti.
Kendilerine yapılan ziyaret nedeniyle çok memnun olduklarını dile getiren anneler; bu özel günde kaymakam ve eşinin yaptığı ziyaretler ile bu özel günü anlamına uygun bir şekilde yaşama fırsatı bulduklarını ifade ederek, teşekkür ettiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

4 × 2 =