kaymakam10
İskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su, Peynirciler Pasajı’nda faaliyette bulunan esnafları ziyaret ederek, onlarla bir süre sohbet etti. Kaymakam Su, örnek yaklaşımı ve başarılı hizmetleriyle halkın gönlünde taht kurdu.
Esnafların sıkıntıları ve ihtiyaçları hakkında bilgi alan Kaymakam Ali İhsan Su, İskenderun’da faaliyette bulunan kamu kurum ve kuruluşlarınca verilen hizmetlerden memnun olup olmadıkları yönünde de esnafın görüşlerini aldı.
Kentte yürütülen kamu hizmetleri ile ilgili gerçekleştirilen ve önümüzdeki yıllarda gerçekleştirilmesi planlanan projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunan Kaymakam Ali İhsan Su, “Başlıca amacımız vatandaşlarımızın kamu hizmetlerinden kaliteli, hızlı, kolay ve hoşgörü anlayışı çerçevesinde yararlanmasına ortam oluşturmak ve kamu dairelerinden memnun bir şekilde ayrılmalarını sağlamaktır” açıklamasında bulundu.
Kaymakam Ali İhsan Su’nun pasaj esnaflarını ziyaret ederek, onlarla sohbet etmesi nedeniyle çok memnun olduklarını ifade eden yöre esnafı, “Uzun süredir ilk defa bir Kaymakamın bizlerle birlikte sohbet ortamında bulunduğunu ve bizlere duyarlı davrandığını görmekten dolayı çok mutluyuz” şeklinde duygularını dile getirdiler.
Esnaflarla birlikte sohbet ortamında bulunan Kaymakam Ali İhsan Su’yu gören yöre halkı ise, “Vatandaşlarla iç içe olan bir Kaymakamın ilçemizde görev yapması gerek esnaf gerekse vatandaşlar açısından mutlu edici ve onur verici bir durumdur. Allah sizler gibi insanları başımızdan eksik etmesin. İyi ki varsınız” şeklinde düşüncelerini dile getirdiler.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

20 − 13 =