200 çocuğa yeni yıl hediyesi

0
129
sosyal market18.
sosyal market18.

200 çocuğa yeni yıl hediyesi
İskenderun Belediyesi Kadın Gönüllüleri Sosyal Marketi’nde, yeni yıl dolayısıyla 3-6 yaş arası 200 çocuğa kıyafet verildi.
Çocuklara montlarını giydiren Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, çocukların ve ailelerin yeni yılını kutladı. Çocukları seven Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, “Çocuklarımızın yeni yıla sevinerek girmesini istedik. Onlara ufak hediyelerimiz var. Çocuklar sevinecek, hepimiz sevineceğiz. Mutlu olan çocuklarla, ülkemizin de geleceği mutlu olur. Yeni yılın, daha güzel, mutlu, huzur ve sağlık içerisinde geçmesini temenni ediyorum.” dedi.
İskenderun Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek, konuşmasının ardından, hediye paketlerini dağıttı. Çocuklarına kıyafet almaya gelen anneler ve İskenderun Belediyesi Sosyal Market’inde gönüllü görev alan kadınlar, her zaman kadınların yanında olan, değer veren ve destekleyen Belediye Başkanı Dr.Yusuf H.Civelek’e teşekkür etti. İskenderun Belediyesi Kadın Gönüllüleri Sosyal Market’i çalışmaya başladığı bu güne kadar, yardımsever halkımızın, esnafımızın desteğiyle çok önemli bir sosyal dayanışmayı hayata geçirdi.
Sosyal Market’ten, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize, çocuklarımıza adeta sıcak bir aile ortamı içinde binlerce aileye yardım eli uzandı. Belediye hizmet binası giriş katında hizmet veren Sosyal Markette, büyük bir sosyal dayanışma ortamı yaratıldı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

13 − six =