Alooooooooo Tedaşşş 186 hizmete girdi

Toroslar Edaş 186 Alo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi hizmete girdi..

Nihayet!

Toroslar Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (TEDAŞ) Basın ve Halkla İlişkiler Şefliği tarafından verilen bilgiye göre; kesintisiz ve kaliteli hizmet sunmayı ilke edinen TEDAŞ’ın Adana, Gaziantep, Mersin, Hatay, Osmaniye ve Kilis İl Müdürlüklerinin görev alanındaki müşterilerinin TEDAŞ’a bir telefonla ulaşabilmeleri, kaliteli bir iletişim kontrolünün sağlanması, verimlilik ve hizmet kalitesinin artırılması amacıyla kurulan “Toroslar Edaş 186 Alo Müşteri Hizmetleri Çağrı Merkezi”nin hizmete girdiği bildirildi.

Açıklama şöyle:
“Çağrı Merkezinde sorunların hızlı bir şekilde çözüme kavuşturulması ve müşteri memnuniyetinin artırılması hedeflenerek, 7 gün 24 saat arıza bildirimi, sokak aydınlatma, kaçak bildirim, şikâyet ve öneriler konusunda hizmet verildiği, gelen başvuruların kayıt altına alınmak suretiyle ilgili birimlere anında iletildiği belirtilmiştir. Arıza bildirimlerinde ekiplerin arızaya anında müdahale ettiği ve arıza çalışması ile ilgili tahmini elektrik verilme süresinin çağrı merkezine iletilerek müşterilere bilgi verildiği, ayrıca müşterilerin TEDAŞ’ın faaliyet alanındaki diğer konularla ilgili başvurularının da ilgili birimlere aktarılarak sorunun çözümü için gereğinin yapıldığı bildirilmiştir.”

2 Yorumlar

  1. Herğun.nedir bu rezillik.ben elektirik sobası yakiyom.nalet olsun .bu.rezillik.hergün bu.rezillik çekiyoruz. Faturaya.gelince.koşakoşa.gelirsiniz .bu.sorumsuzlugunuzu.allaha havel.ediyorum.nalet olsuuuuuiuuuuuuuuuuuun

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here