Karaağaç’ta asfalt seferberliği!

Karaağaç Beldesi bir süredir şantiyeye dönmüş durumda. Yol ve kaldırım çalışmalarıyla halkın takdirini toplayan Belediye Başkanı Necmettin Acar, halkı çamurdan kurtarmak için her şeyi yapmak gayretinde olduklarını söyledi.
Halk arasında mucır asfalt olarak adlandırılan satih kaplamadan beldeyi kurtaracaklarını ve sıcak asfalt olarak adlandırılan beton asfalt kaplama çalışmalarının beldenin her noktasında devam ettiğini belirten Necmettin Acar, 120 bin metrekare satih kaplama, 20 bin ton beton asfalt, ve 45 bin metrekare de kaldırım çalışması yapmaya devam ettiklerine dikkat çekti.
Toplam maliyeti 6 milyon TL’yi bulan çalışmaların halkın huzuru ve çevre düzeni açısından büyük önem taşıdığını belirten Başkan Acar, çalışmaların gelecek yıl da devam edeceğini belirtirken, mahalleler arasında da denge kurmak gayretine de vurgu yaptı.

PAYLAŞ

1 YORUM

  1. SAYIN ACAR, 6 MİLYON TL İLE ALTYAPININ 1/3 ÜNÜ BİTİREBİLİRDİ. VE EN GEÇ 3 YIL İÇİNDE ALTYAPISI OLAN BİR KARAAĞAÇ BELDESİ OLURDU. AMA NE YAPTI? İLK YAĞMURDA DAĞILACAK BİR KALDIRIM VE ZENGİN İŞADAMLARININ YAŞADIĞI BÖLGELERE BETON ASFALT YAPTI. KARAAĞAÇIN GERÇEK HALKININ YAŞADIĞI YERLERE YAMA, SEZER SİTESİ, BATIKENT VE BOTANİK PARK GİBİ ZENGİNLERİN OLDUĞU YERLERE BETON ASFALT. TEBRİK EDİYORUM SAYIN BAŞKAN.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here