Vali Lekesiz, Belen halkının sıkıntılarını dinledi

Hatay Valisi M.Celalettin Lekesiz başkanlığında; kamu kurum ve kuruluşlarının komutan, müdür ve amirleri tarafından 2011 yılında yapılan çalışmalar ve 2012 yılında yapacakları çalışmaların sunulması, diğer daire amirlerinden, belediyelerden, meslek odalarından, sivil toplum örgütlerinden, muhtarlık hizmetlerinden varsa talep ve isteklerinin alınması amacı ile il merkezi ve ilçelerinde gerçekleştirilen toplantılara Belen’de devam edildi.
Kaymakamlık Konferans salonunda gerçekleştirilen toplantı, Belen Kaymakamı Mehmet Öz tarafından açıldı. Vali Lekesiz tarafından ilçede 2011 yılında Belen’de yaptıkları ve 2012 yılında Belen’de yapmayı hedefledikleri yatırım ve hizmetlere ilişkin sunumlarını yapmak üzere il idare şube başkanlarına söz verildi.
Sunumlar sonrasında talep ve şikayetlere ilişkin mahalli kişilere söz verildi. Genelde kurumların hizmetlerinden memnuniyet ifade edildi.
Vali Lekesiz, toplantıda dile getirilen hususlar ile ilgili konuların takipçisi olacaklarını olumlu yada olumsuz gerekçeleri ile birlikte ilgililere bilgi verilmesi sağlanacağı belirtilerek toplantıyı sona erdirdi.

1 YORUM

  1. 1939 yılından bu yana büyüklerimizden duyduğumuz ve son zamanlardada görüp yaşadığımız valilerin ve il müdürlerinin hatayın değilde antakyanın valisi, müdürü gibi davranışlarından sonra herkese eşit davranan ve iskenderunun sorunlarına çözüm arayan iskenderun hak etiği hizmetleri almasını sağlayan sayın valimiz mehmet celalettin lekesize bu tarafsız duruşu ve eşit düzeninden dolayı çok teşekkür ediyorum ve umuyorum ki ilerde bir gün iskenderun il olunca onu iskenderun valisi olarak görmekten büyük gurur ve mutluluk duyacaz teşekkürler sayın valim eşit davranışlarınızın herkese örnek olması dileğiyle

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here