Mutluluğa yelken açtılar

Alp Ateş Gübre ortaklarından Şükrü Alpaydın’ın yeğeni, Mehmet Şerif Alpaydın’ın oğlu Mehmet Ali Alpaydın yaşamını, Selin – Mustafa Ünvanlı ailesinin güzel kızları Esra ile birleştirdi.
Toyota Plaza Düğün Salonu’nda gerçekleştirilen düğün törenine MÜSİAD Hatay Şube Başkanı Fatih Tosyalı, eşi Arife Tosyalı, Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Üyesi Ayhan Tosyalı, eşi Gülay Tosyalı, Tosyalı ailesinin değerli büyüğü Hacı Pervin Tosyalı, İskenderun Organize Sanayi Bölgesi Başkanı ve Alp Ateş Gübre ortaklarından Ağur Ateş, genç çiftlerin aileleri, sevenleri, dost ve akrabalarının yanı sıra seçkin davetli topluluğu katıldı.
Görkemli bir şekilde gerçekleştirilen düğünde Mehmet Ali ile Esra çiftinin nikâh şahitliğini Uğur Ateş ile Hüseyin Alpaydın yaptı. Genç çiftlerin oldukça mutlu olduğu gözlenen düğün merasiminde aile büyükleri de davetlilerle tek tek ilgilenerek örnek bir misafirperverlik sergilediler. Gecenin ilerleyen saatlerinde Mehmet Ali – Esra çifti canlı müzik eşliğinde bol bol oynarken, düğün merasimine katılan davetlilerde genç çiftlere yalnız bırakmayarak hayatlarının bu en anlamlı ve özel günlerine ortak oldular.

1 YORUM

  1. Çifte mutluluklar dilerim,ceyhan da ünallar toros gübre bayisinde şofördüm iskenderun ve sarıseki deki alp ateş gübre depolarından gübre çekmiştim,sıra olmadığından dolayı devamlı tercihim alp ateş gübreydi,ceyhan ve mersin deki toros gübre fabrikasında 2 günde zor sıra geliyordu,iskenderun daki alp ateş gübrenin yeri dörtyol yeniköy çıvarlarında olsaydı daha mantıklı ve kalıcı bir fabrika olurdu hoşcakalın.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here