AK Parti’de yeni dönem

5
208

AK Parti’de yeni dönemDr. Uğur Feriz, AK Parti İlçe Yeni Başkanı!
AK Parti ilçe kongrelerini gerçekleştiriyor. Pazar günü Dörtyol adayının belirleneceği kongre heyecanı, İskenderun’a taşındı. Gözler 29 Ocak tarihine çevrilmişti ancak, daha o gün gelmeden AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı’nın başına, Dr. Uğur Feriz’in getirileceği açıklandı.
Böylece, AK Parti İskenderun İlçe Teşkilatı kongresinde tek adayla seçime gidileceği kesinleşmiş oldu. Musa Kurşun’un 3 dönemdir başarıyla sürdürdüğü ilçe başkanlığı bayrağını, 29 Ocak tarihinde sonra Dr. Uğur Feriz taşıyacak. Bilindiği gibi Dr. Uğur Feriz, milletvekilli seçimlerinde AK Parti’den aday adayıydı.. Feriz, genç ve aktif bir yapıya sahip. Partide, emeği geçmiş, başarılı bir isim.. Dün görüştüğümüz Dr. Uğur Feriz, “Biz büyük bir partiyiz. Hep birlikte bir bütünüz. Hayırlı olur inşallah” diye konuştu. Hayırlı, ‘UĞUR’lu olsun..

5 YORUMLAR

  1. Liste aynı liste yönetim aynı yönetim değişen hiçbir farklılık yok ali gelmiş veli gitmiş önemli deil yine aynı bildiği davulu çalacak karasayar , aynı adamlar yönetimde yani artık bişe beklemenin anlamı yok ve herkes kendi atını koşturuyor karasayar kendinden akıllı adamı getirmez asla belediyeyi alma niyetleri yok olsa coğu milleti küstürmezler yazık diyorum ve kim olursa olsun kesinlikle belediye seçimlerinde büyük hezimete uğrayacak akp yine yani anlıyacağınz akp bi şey olmucak adayı kim olursa olsun cünkü bu zamana kadar oyu veren Tayyip erdoğana verdi şuanki milletvekili ve bakan dahi olmak üzere kendi köylerinde muhtar olamazlar… Hakkımızda hayırlısı demekki buymuş ama ihanet eden cok bugün senin yaınnda başkasının arkasında konuşan yarın başkasının yanınnda senn arkandan konuşruz unutmamak gerek..

  2. bencede gerçek bir iskenderunlu olan dr ugur feriz çalışkan ve dürüst oldugunu herkesim tarafındasn bilinir ama eski yönetim olursa sevgili doktorumuz fazla iş yapacagına inanmıyorum faka genede hayırlı ugurlu olsun başarılar dilerim hocama

  3. Bir başkan görevi bıraktı mı ekibi ile ayrılmalı. Yeni başkan kendi ekibini kurmasına fırsat verilmeli. Eski yönetimdeki adamlar kalacaksa başkanı değiştirmenin çokta anlamı yok. çok şey beklemenin gereği yok..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

sixteen + seventeen =