İskenderun Belediye Başkanı Dr. Yusuf Civelek, basın mensuplarıyla iftar yemeğinde buluştu.. Yemekler yenildi, sohbete geçildi..Her şeyin bir zamanı var !
İlk sözü Başkan Civelek aldı, dedi ki:
“- Artık kırılmaca darılmaca yok.. İskenderun için birşeyler üretmeye çalışıyoruz. İşadamlarımızın önemli katkıları oluyor. Bizler de geleceğe ve hizmete odaklanıyoruz. İşte kanal temizleme aracı geldi. İskenderun’u sel afetine karşı By-pass edeceğiz. Kurumlarımız temizleniyor, suya bir adım yakınız, tepe bölgelerin 3’te 2’si tamamlandı, İskeleye de ocak ayı itibariyle başlıyoruz. Yalnız herşeyin bir zamanı var.”
Önemli gelişme.
Geleceğe de ışık tutan bir durum..
Evet, yalan değil.. Çok heyecanlıyız..
Basın mensupları olarak, birşeyin hemen olmasını, bitmesini istiyoruz..
Üzgünüm ama doğamıza işlemiş..
Yoksa elbetteki herşeyin bir zamanı var..
Bu yüzden de Başkan Yusuf Civelek eleştiri alıyor..
Çünkü herkes biliyor ki, Yusuf Civelek’i müthiş başarıya götüren şey, içinde doğal olarak barındırdığı o “halk damarı”..
Kızan da seven de Civelek’in halkla olan diyaloğunu görmek, bilmek, hissetmek istiyor.. Civelek’e verilen desteğinin arkasındaki gerekçe bu.
A takımı bunu anladı.
Ama biliyoruz ki değişim; ‘paylaşımcı’, ‘yenilikçi’ ve ‘Ekiple bir bütün’ olmakla mümkündür.. Bunu da yaparsa, Yusuf Civelek umulmadık bir başarıya gidebilir..

1 YORUM

  1. 2 sene geçti ,Maşallah maşallah ne başarı haaa, 15 ayda 8 milyon çöpe ödendi Türkiyedeki en pahalı çöp toplama, Dr.Başkan cebinden ödemediğine göre ucuz.onun içinde çöpün ısrarla bu firmaya verilmesinde
    direnmekte.yakında kokusu çıkar,zaten esas koku yaptıktan sonra çıkar.
    Fıransızlardan kalma su şebekesi dururken,eski su şebekesi lağım çukurunun içinden geçerken,Denizi seyretmek için iskele yapılma porocesi ne büyük poroce beni,de taaa Filandiya,da hecenlandırıyor.
    Altınözünden hatda Avrupadan güneşin batışını seyretmeye gelirler. ne porece bee işte buna yaratıcı denir.
    iskelenin adınıda Civelek koyalım.

Sizin Yorumunuz

Please enter your comment!
Please enter your name here

10 + twenty =