Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz!

Yükseliş Koleji, İspanya’nın Barcelona, Sevilla ve Madrid şehirlerinde düzenlenen Erasmus eğitim programını büyük bir başarıyla tamamlayarak, uluslararası eğitimde öncü bir rol üstlendi. Genel Müdürümüz Aykut Davut Öktem, bu büyük başarıda emeği geçen tüm öğretmen ve öğrencilerimizi tebrik ederken, kolejimizin gururunu ve ülkemizin bayrağını yükseklerde dalgalandırdıkları için minnettar olduğunu belirtti.

Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz! Aykut Davut Öktem: Uluslararası Eğitim Arenasında Büyük Başarılara İmza Atıyoruz!

Eğitimdeki yenilikçi yaklaşımlarımız, İspanya’nın prestijli okullarından Joyfe Koleji tarafından da takdirle karşılandı. Aykut Davut Öktem, “Bu tür uluslararası başarılar, Yükseliş Koleji’nin sadece akademik başarılarını değil, aynı zamanda kültürel ve sosyal yönlerden de ne kadar zengin bir kurum olduğunu göstermektedir. Kolejimizin bu başarısı, öğrencilerimize sadece bilgi değil, aynı zamanda global bir vizyon kazandırmakta ve onları dünya vatandaşı olarak yetiştirmekte büyük rol oynamaktadır, gelecek projelerde de uluslararası iş birliklerini ve eğitimdeki yenilikleri sürdürme konusunda kararlı olduğumuzu belirtmek isterim ” dedi ve başarıların artarak devam etmesi için en iyi dileklerini iletti.
Yükseliş Koleji olarak, global eğitim alanında elde ettiğimiz başarıları daha ileri taşıma ve eğitimin tüm alanlarında öncü olma misyonumuzu devam ettirme gayreti içindeyiz.

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.