AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR…

İYİ Parti Hatay milletvekili aday adayı Avukat Gülümser Ceylan Köle, Hatay’da partisinin güçlenmesi ve halkın beklentilerine cevap verilmesi için çalışmalarına devam ediyor. Bu kapsamda, Dörtyol, Antakya, Reyhanlı, Kırıkhan ve Payas ilçelerindeki İYİ Parti teşkilatlarını ziyaret etti.

  AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR… AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR… AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR… AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR… AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR… AVUKAT GÜLÜMSER CEYLAN KÖLE ADAY GİBİ ÇALIŞIYOR…

Ziyaretlerinde Avukat Gülümser Ceylan Köle, partisinin Hatay’da daha güçlü bir şekilde temsil edilmesi için çalışacaklarını vurguladı. Ayrıca, İYİ Parti’nin Hatay’daki varlığını artırmak ve halkın beklentilerine cevap vermek için yoğun çaba harcayacaklarını ifade etti.

 

Dörtyol, Antakya, Reyhanlı, Kırıkhan ve Payas İYİ Parti teşkilatlarından gelen olumlu tepkiler, Köle’nin aday adaylığına olan inancı ve samimi duruşunu gösterdi. Parti üyeleri, Avukat Gülümser Ceylan Köle’nin ziyaretlerinin, parti içindeki dayanışmayı ve güçlenmeyi artıracağına inanıyor.

 

İYİ Parti Hatay milletvekili aday adayı Avukat Gülümser Ceylan Köle’nin yaptığı ziyaretler, parti içindeki birlik ve beraberlik ruhunu yansıtıyor ve Hatay’da İYİ Parti’nin güçlenmesi için önemli bir adım olarak değerlendiriliyor.

Önceki İçerikFEHİM DEDE ADAYLIK BAŞVURUSUNU ANKARA’DA YAPTI
Sonraki İçerikİSKENDERUN TİCARET BORSASI KESİNTİSİZ HİZMET İÇİN KONTEYNER OFİS OLUŞTURDU
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.