CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE YENİ ATANAN İL BAŞKANI HAKAN TİRYAKİ GÖREVE BAŞLADI

CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE YENİ ATANAN İL BAŞKANI HAKAN TİRYAKİ GÖREVE BAŞLADI CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE YENİ ATANAN İL BAŞKANI HAKAN TİRYAKİ GÖREVE BAŞLADI CUMHURİYET HALK PARTİSİ’NDE YENİ ATANAN İL BAŞKANI HAKAN TİRYAKİ GÖREVE BAŞLADICumhuriyet Halk Partisi Hatay İl Başkanlığında, il yöneticilerinin katılımıyla gerçekleştirilen devir-teslim töreninde Milletvekili Aday Adaylığı için İl Başkanlığından istifa eden Hasan Ramiz Parlar ve İl yöneticileri hazır bulundu.
Görevi devralan Hakan Tiryaki, verdiği emekler için Ramiz Parlar’a teşekkür ederken, Geçmiş Dönem İl Başkanı Ramiz Parlar, Genç Başkan Hakan Tiryaki’ye başarılar diledi.
Tiryaki yaptığı açıklamada; “Partimiz iktidara yürürken bizler bu bayrağı en önde taşıyanlar olacağız. Cumhuriyet Halk Partisi ülkemizin ve milletimizin geleceğini aydınlatmak için vargücüyle çalışacak. Amacımız Genel seçimlerde Cumhurbaşkanlığını kazanmak ve meclis çoğunluğunu sağlamak olacak. Bunun için İl ve İlçe yöneticilerimiz, Belediye Başkanlarımız, Milletvekillerimiz, üyelerimiz ve değişimi arzulayan bütün vatandaşlarımız ile sahada olacağız. İktidar Çok Yakın, Geliyor Gelmekte Olan” ifadelerini kullandı.

Önceki İçerikBaşkan Savaş: “Hatay’ın akciğerleri ormanları korumaya çalışıyoruz”
Sonraki İçerikTÜRSAB Çocuklarla Bir Araya Geldi
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.