İSTE’YE YENİ BİR HİBE DAHA

İSTE’YE YENİ BİR HİBE DAHA İSTE’YE YENİ BİR HİBE DAHA İSTE’YE YENİ BİR HİBE DAHA

İş birlikleri sayesinde envanterini geliştirmeye devam eden İskenderun Teknik Üniversitesi’ne (İSTE) yeni bir tekne hibe edildi.

İş birlikleri sayesinde envanterini geliştirmeye devam eden İskenderun Teknik Üniversitesi’ne (İSTE) yeni bir tekne hibe edildi. İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü tarafından 12.5 m boyda 4.10 m ende tam takım bir tekne 19 Aralık Pazartesi günü İskenderun’a geldi. Tekneyi karşılayan İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci yetkililerden bilgi aldı.

Araştırma ve eğitim faaliyetlerinde kullanılmak üzere İSTE’ye kazandırılan teknenin hayırlı olmasını dileyen İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci “Mavi Vatan’da öğrencilerimizle birlikte yeni keşiflere çıkacağımız tam takım teknemiz için başta Tarım ve Orman Bakanlığımız olmak üzere, İstanbul İl Tarım ve Orman Müdürlüğü’ne, nakliyesinde bize destek olan Deniz Ticaret Odası İskenderun Şubesine ve takipleri için Deniz Bilimleri ve Teknolojisi Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Cemal Turan hocamıza şahsım ve üniversitem adına teşekkür ederim. İSTE’yi daima ileriye taşıyacak her türlü iş birliğini sağlamaya ve sürdürmeye devam edeceğiz” açıklamasında bulundu.

Önceki İçerikHATSU’DAN YENİŞEHİR MAHALLESİ’NDE ALTYAPI ÇALIŞMASI
Sonraki İçerikAsaş Sporlu Voleybolcular Başkan Zeki Göçmen’i Ziyaret Etti
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.