İskenderun Fenerbahçeliler Derneği İstanbul Bir Dileğim Var Derneği’nin katkılarıyla Şehit Aybüke Öğretmen Anaokulu’nda okuyan öğrencilere kıyafet yardımı yaptı. İskenderun Fenerbahçeliler Derneği ve yönetim kurulu üyeleri Fenerbahçe spor kulübünün Kentte en iyi şekilde temsil edilmesinin yanı sıra, sosyal sorumluluk projeleriyle de gönüllere dokunuyor.

İskenderun’da öğrencilere kıyafet yardımı yapmayı karar alan dernek yönetimi Şehit Aybüke Öğretmen Anaokulu’nda okuyan öğrencilere kıyafet yardımında bulundu.
İskenderun Fenerbahçeliler Derneği yönetim kurulu üyeleri, sosyal faaliyetler projesi kapsamında İskenderun’da bulunan Şehit Aybüke Öğretmen Anaokulu’nda okuyan tüm minik öğrencilere giysi yardımında bulundular.

Başkan Mustafa Düzen ve yönetim kurulu üyelerinin de katılım gösterdiği projeyle ilgili yaptığı açıklamasında öğrencilerin geleceğin teminatı olduğuna dikkat çekti.

Başkan Düzen, “Dernek olarak sosyal sorumluluk faaliyetlerimiz kapsamında etkinliklerimizi sürdürüyoruz. Elimizden geldiği kadar öğrencilerimizin yanındayız. Onların bir gülüşü bizim için dünyaya değer. İskenderun Fenerbahçe Derneği olarak Şehit Aybüke Anaokulunda bulunan öğrencilerimize Kıyafet dağıtımı gerçekleştirdik. Okul Müdürümüz Hüseyin Gündüz’e bizlere gösterdiği yol için çok teşekkür ediyoruz” dedi.

Şehit Aybüke Öğretmen Anaokulu müdürü Hüseyin Gündüz anlamlı desteklerinden dolayı başkan Mustafa Düzen’e plaket takdim etti.

Konuşma sonrasında ise kıyafetler öğrencilere dağıtıldı.

Öğrenciler ise, İskenderun Fenerbahçeliler Derneği yönetim kuruluna anlamlı destekten ötürü teşekkür etti.

Önceki İçerikARSUZ, DEFNE VE SAMANDAĞ’DA SOSYAL HİZMET MERKEZLERİNİN AÇILIŞI YAPILDI
Sonraki İçerikGöz hastalıkları
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.