ANTRENÖR MEHMET KORHAN, ARNAVUTLUK’TA MADALYALARI TOPLADI

 

ANTRENÖR MEHMET KORHAN, ARNAVUTLUK’TA MADALYALARI TOPLADI ANTRENÖR MEHMET KORHAN, ARNAVUTLUK’TA MADALYALARI TOPLADI
Türkiye’yi temsilen Arnavutluk’un Durres kentinde yapılan Gençler ve Yıldızlar Balkan Taekwondo şampiyonasında Türk milli takımı madalya ile döndü.

Milli takım başında görev alan Antrenör Korhan yine ülkemize Balkan şampiyonluğunu kazandırdı.
Gençler bay bayanlarda ve yıldızlarda bay ve bayanlarda takım halinde Balkan şampiyonu olan Türk milli takımı, 19 Birincilik 16 İkincilik 9 üçüncülük madalyası alarak toplamda 44 madalya kazanarak takım halinde birinci oldu. Türk milli takımı, Taekwondo branşında uluslararası arenada yıllardır birincilik kürsüsünde yer alma adetini bozulmamış oldu.

Antrenör Mehmet Korhan yaptığı açıklamada; “2009 yılından beri Türk milli takımın başında görev alarak defalarca gerek Avrupa şampiyonluğu gerek Dünya şampiyonluğunu elde etmiş, uluslararası arenada kendinden her zaman söz ettirmeyi bilen Arnavutluk’ta yapılan Balkan şampiyonasın da bu gücünü tekrar kanıtlayan Taekwondo Türk milli takımın başında görev almam benim için gurur verici. İstiklal marşımızı başka ülkede söyleyip sporcularımızın kürsünün en zirvesinde yer almalarının sevincini anlatmak gerçekten zor. Allah herkese nasip etsin” şeklinde konuştu.

Önceki İçerikPamuk Kreş 15 Yaşında
Sonraki İçerikUĞUR MURATOĞLU’NUN İYİ PARTİ’DEN MİLLETVEKİLİ ADAYLIĞI İÇİN İSMİ GEÇİYOR
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.