TOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYOR

TOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYOR TOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYOR TOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYOR TOSYALI İSKENDERUN LİMANI İKİNCİ İSKELE İLE İSTİHDAMA DAHA ÇOK KATKI SAĞLIYORHatay’ın İskenderun ilçesi 2.Organize Sanayi Bölgesinde Tosyalı Limanının yapımı tamamlanan ikinci yeni iskelesine ilk gemi düzenlenen törenle yanaştırıldı.

Tosyalı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Fuat Tosyalı, yönetim kurulu üyeleri Ayhan Tosyalı, Şerif Tosyalı ve Tosyalı Holding CEO’su Suhat Korkmaz ile birlikte İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’nın da katıldığı törenle ikinci iskeleye ilk gemi dualarla yanaştırıldı.

İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, limana geminin yanaşmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Ülke ve bölge ekonomisi ile istihdamına büyük katkılar sağlayacak olan Limandaki çalışmalar ile ilgili bilgiler aldık, hayırlı uğurlu olsun dileklerimizi ilettik” dedi.

Azganlık’ta bulunan 2. Organize Sanayi Bölgesinde inşa edilen Tosyalı İskenderun Limanı 780 metre uzunluğunda iskeleye, bin 560 metrelik yanaşma rıhtımına ve 60 bin metre kare açık hava depolama alanına sahip, maksimum 26 metre ile 7,4 metre derinliği bulunuyor. 7 gün, 24 saat, 3 vardiya hizmet veriyor.

Önceki İçerikARSUZ’DA ÇALIŞMALAR HIZ KESMİYOR!
Sonraki İçerikADD’DEN CUMHURİYET BALOSUNA DAVET
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.