Rektör Depci kolları sıvadı

Rektör Depci kolları sıvadı Rektör Depci kolları sıvadıİSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci Gastronomi Mutfak Sanatları Mutfağında öğrencilerle beraber yemek yaptı.
İskenderun Teknik Üniversitesi (İSTE) Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci, 6 Ekim Perşembe günü İSTE Gastronomi ve Mutfak Sanatları Mutfağında incelemelerde bulundu. Ziyaret esnasında öğrencilerle sohbet eden Rektör Depci, Amerikan mutfağı uygulamaları dersinde öğrencilere katıldı. Türk ve Dünya mutfağından lezzetler denemeyi seven İSTE Rektörü Prof. Dr. Tolga Depci kolları sıvadı ve öğrencilerle Meksika mutfağının geleneksel yemeklerinden olan Taco yaptı. Öğretim elemanları ve öğrencilerden yemekle ilgili bilgi de alan Rektör Depci, öğrencilerle bir arada olmaktan mutluluk duyduğunu belirtti.
İSTE Rektörü Depci ziyaret sonrasında “Her birime uygulamalı birim diyerek çıktığımız yolda üniversitemize bir uygulama mutfağı kazandırmış olmaktan dolayı çok mutluyuz. Öğrencilerimiz teorik eğitimlerini pratiğe dökmeden iş hayatına atılmamalı, bu mutfakla ve kurduğumuz her laboratuvarla bunu sağlıyoruz” değerlendirmesinde bulundu.

Önceki İçerikMEME KANSERİNE KARŞI ERKEN TANI UYARISI
Sonraki İçerikDünyanın en büyük seramik fuarı Cersaie’de QUA Granite rüzgârı esti
Avatar photo
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.