ERYILMAZLAR METALURJİ EMEKÇİSİ ÖZÇELİK-İŞ AİLESİNE KATILDI

ERYILMAZLAR METALURJİ EMEKÇİSİ ÖZÇELİK-İŞ AİLESİNE KATILDIÖzçelik-İş Sendikası’nın İskenderun ve bölgesinde başlattığı sendikalaşma hamlesi meyvelerini vermeye başladı.
Bölgede faaliyet gösteren Eryılmazlar metalurji de örgütlenme çalışmaları başlatan ve hızla sonuçlandıran Özçelik-İş Sendikası Eryılmazlar’daki emekçileri sendika çatısı altında buluşturmayı başardı.
Konuyla ilgili açıklama yapan Özçelik-İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör, “Bölgemizin güzide fabrikalarından birisi olan Eryılmazlar fabrikasında çalışan 372 emekçi ‘sendikam Özçelik-İş’ diyerek tercihlerini yapmışlardır. Emekçi kardeşlerimizin hak ve menfaatlerinin artırılması, talep ve beklentilerinin karşılanması ve işyerimizin büyüyüp gelişmesi için canla başla çalışacağımızdan kimsenin asla şüphesi olmasın. Özçelik-İş ailesine katılan yeni işyerimiz başta emekçi kardeşlerim olmak üzere sendikamıza, işyerimize ve bölgemize hayırlı uğurlu olsun” ifadelerini kullandı.
Amaçlarının kazanımlarla dolu bir sözleşmeye imza atmak olduğunu belirten Güngör, endüstriyel ilişkiler içerisinde karşılıklı anlayış içerisinde hareket edeceklerini belirtti.
Güngör, örgütleme sürecinde emeği geçen başta Genel Başkan Yunus Değirmenci olmak üzere genel merkez yönetimine ,Şube yönetimine ,Şube temsilcilerine ,Genel merkez ve Şube çalışanlarına, ve tüm emekçi arkadaşlara teşekkür etti.

Önceki İçerikHatay Valisi Rahmi Doğan, Samandağ Devlet Hastanesi’nin 3 Ekim’de hasta bakımlarına başlayacağını duyurdu
Sonraki İçerikMİLLETVEKİLİ ABDULKADİR ÖZEL, STERLİN LOUNGE CAFE RESTAURANT’TA GENÇ GİRİŞİMCİLERLE KAHVALTIDA BULUŞTU
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.