Özçelik İş Sendikası Yönetiminden Genel Müdür Oral’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti

Özçelik İş Sendikası Yönetiminden Genel Müdür Oral’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti Özçelik İş Sendikası Yönetiminden Genel Müdür Oral’a ‘Hayırlı Olsun’ Ziyareti Özçelik İş Sendikası Yönetiminden Genel Müdür Oral’a ‘Hayırlı Olsun’ ZiyaretiOYAK Maden Metalürji şirketlerinden İsdemir’de örgütlü Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör ile yönetimi İSDEMİR Genel Müdürlük görevine atanan Salih Cem Oral’a ‘hayırlı olsun’ ziyaretinde bulundu.
OYAK Maden Metalürji şirketlerinden Erdemir ile İsdemir’de Genel Müdürlük düzeyinde değişiklik yapıldı.

Erdemir Genel Müdürlüğü’ne Niyazi Aşkın Peker, İsdemir Genel Müdürlüğü’ne de Salih Cem Oral atandı.
İsdemir’de örgütlü Özçelik İş Sendikası’nın Şube Başkanı aynı zamanda Hak İş İl Başkanı Mehmet Güngör ve yönetim kurulu üyeleri, İşyeri Baş temsilcisi yeni Genel Müdür Salih Cem Oral’ı makamında ziyaret etti.
Çalışma hayatına 1993 yılında İsdemir’de mühendis olarak başlayan ve çeşitli kademelerde bulunan yeni Genel Müdür Salih Cem Oral, Özçelik İş yönetimini, Genel Müdür yardımcıları Buğra Şener ve Bora Alptekin ile birlikte ağırladı.
Özçelik İş Sendikası Şube Başkanı Mehmet Güngör ile beraberindeki heyet Genel Müdür Salih Cem Oral’a ‘hayırlı olsun’ dileklerini ileterek çalışmalarında başarılar dilediği ziyarette karşılıklı bilgi alışverişinde de bulunuldu.

Önceki İçerikSon Kez Hatay Barosu Başkan Adayı Olan AÇIKALIN; “Değişimin Gelişimi İçin Adayım”
Sonraki İçerikYÜKSELİŞ KOLEJİNE ÖDÜL VERİLDİ
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.