ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ

ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ ÜNLÜ SANATÇI BURAY İSKENDERUN’DA KONSER VERDİ-İSKENDERUN BELEDİYESİNİN ZAFER BAYRAMI KONSERİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlama Etkinlikleri çerçevesinde İskenderun Belediyesi tarafından konser düzenlendi.
Atatürk Anıt Alanında düzenlenen konsere katılan Ünlü Sanatçı Buray sevilen şarkılarını İskenderunlular için seslendirdi.
Düzenlenen konser öncesinde bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı, tüm halkın 30 Ağustos Zafer Bayramını kutlayarak ,” Milletimizin bağımsızlık uğruna gösterdiği azim ve kararlılığın tüm dünyaya ilan edildiği büyük zaferin 100. yıldönümünü milletçe kutlamanın mutluluk ve heyecanını yaşıyoruz. Bütün vatandaşlarımızın 30 Ağustos Zafer Bayramı’nı yürekten kutluyor, başta milli mücadelemizin önderi Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi rahmetle anıyor, gazilerimizi minnet ve şükranla selamlıyorum ”dedi.
SOSYAL ETKİNLİKLER DEVAM EDECEK
Belediye olarak sanatın ve sanatçının her zaman yanlarında olduklarını belirten Başkan Fatih Tosyalı,” Göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar birçok hizmeti hayata geçirdik. Her daim halkımızın hizmetindeyiz. Sosyal Belediyecilik anlayışı ile hareket ediyoruz. Sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif etkinliklerimiz aralıksız devam edecek. Zafer Bayramımız Kutlu olsun” şeklinde konuştu.
Yapılan konuşmaların ardından ünlü sanatçı Buray İskenderunlulara unutulmaz bir konser verdi.
Konsere katılan binlerce vatandaş Zafer Bayramının coşkusunu hep birlikte yaşadı.

Önceki İçerikİSKENDERUN’DA 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI KUTLANDI
Sonraki İçerikBAŞKAN FATİH TOSYALI: PORTATİF YÜZME HAVUZLARI AÇILDI
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.