MİLLETVEKİLİ ÖZEL NET KONUŞTU, ‘KONFORUNU DÜŞÜNEN VARSA, SİYASET YAPMASIN!

MİLLETVEKİLİ ÖZEL NET KONUŞTU, ‘KONFORUNU DÜŞÜNEN VARSA, SİYASET YAPMASIN! MİLLETVEKİLİ ÖZEL NET KONUŞTU, ‘KONFORUNU DÜŞÜNEN VARSA, SİYASET YAPMASIN! MİLLETVEKİLİ ÖZEL NET KONUŞTU, ‘KONFORUNU DÜŞÜNEN VARSA, SİYASET YAPMASIN!AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel, mahalle ziyaretleri kapsamında vatandaşlarla buluşmaya, dertleşmeye devam ediyor. Arsuz Kaymakamı H. Hasan Gökpınar ile birlikte Karahüseyinli mahallesi sakinleriyle bir araya gelen Milletvekili Özel, yapılan çalışmalar hakkında bilgiler vererek, onların istek ve taleplerini dinledi.

Karahüseyinli Mahalle Muhtarı Namık Ordulu’nun ev sahipliğinde gerçekleşen ziyaret programına, mahalle sakinleri yoğun ilgi gösterdi.
Akdeniz Tüccar ve Sanayici İş İnsanları Derneği Başkanı Mithat Ceritbinmez’in de eşlik ettiği ziyarette konuşan Karahüseyinli Mahalle Muhtarı Namık Ordulu, Milletvekili Özel ve Kaymakam Gökpınar’a mahallenin sorunları hakkında çözüm odaklı yaklaşımlarından ötürü teşekkür etti.

HALA SAHA VE İÇMESUYU SORUNU GİDERİLİYOR
Muhtar Ordulu, “Sayın vekilimiz sağolsun her konuda bize sahip çıkıyor, ilgili kurumlarla görüşerek, sorunlarımızın çözümünde büyük katkı bunuyor. Mahallemizde spor tesisi istedik, gerekli girişimler yapıldı. Çok amaçlı salon istiyoruz, o konuda da çalışma var. Karahüseyinli’de 3 bin 500 metreden kanallarla getirilecek içmesuyu projesi, yine Milletvekilimizin gayretleriyle DSİ tarafından projelendirildi. Sayın vekilimiz her konuda birebir temaslar sağlıyor, ilgileniyor. Kaymakamımız Sayın H.Hasan Gökpınar da, sürekli bizlerle temas halinde, sahada her konuda bizlere yardımcı oluyor. Kendilerine teşekkür ederiz” dedi.

‘SİYASETÇİ RAHATSIZ EDİLMEK İÇİN VARDIR’
AK Parti Hatay Milletvekili Abdulkadir Özel ise, “Halkın her isteğini yerine getirmekle mükellefiz. Acil ihtiyaçlar konusunda çalışıyoruz. İçmesuyu meselesi önceliklidir. Söz konusu hizmet olunca, rozetleri bırakıyoruz. Oya bakmıyoruz, aksi bir durum, siyasi ahlakımıza terstir. Hastaneye çocuğunu yetiştirmek isteyen bir baba, gidecek yolda sorun yaşıyorsa, bu büyük bir problemdir. Siyasetçi rahatsız edilmek için vardır. Konforunu düşünen varsa siyaset yapmasın. Geciken hizmet varsa sorumlusu siyasetçidir. Bizim görevimiz sorunları çözmek, hizmet üretmektir. DSİ’nin çalışmasını yakından takip ediyorum. Genel müdürümüze de illetim. Saha sorununu da Spor Toto Teşkilatı ile çözüyoruz. Bu yıl bitirmiş olacağız” diyerek, katılımlarından ötürü Karahüseyinli sakinlerine teşekkür etti.

‘ARSUZ’DA ÇALIŞMAKTAN GURUR DUYUYORUM’
Arsuz Kaymakamı Hacı Hasan Gökpınar da, sürekli sahada halkla iç içe olmaya gayret gösterdiğini belirterek, “Bölgede sürekli çözüm üreten, halkın yanından olan, böyle çalışkan bir vekile sahip olduğunuz için şanslısınız. Ayırım gözetmeksizin hizmete odaklanıyor. Kendilerine teşekkür ediyorum. Bir yıldır Arsuz’da görev yapıyorum. Müthiş bir enerji var, insanlarımız üretiyor. Arsuz’da çalışmaktan gurur duyuyorum. Biliyorsunuz ki, vekilimizin gayretleriyle hastanemiz bitti. Sadece kanal ve yol bağlantısı kaldı. 75 yataklı, özel hastane konforunda.. Arsuz’a yakışır bir ibadethane yapılıyor. Çetillik’te bağlantı yolları yapılıyor. Emeği geçen vekilimize ve tüm ilgili kurumlara teşekkür ediyorum” dedi.

Konuşmaların ardından Milletvekili Özel, mahalle sakinlerinin istek ve taleplerini dinledi. İlgili kurumların müdürleriyle yerinde telefon görüşmeleri yaparak, sorunların çözümüne katkı sundu.
ATSİAD Başkanı Mithat Ceritbinmez de, Karahüseyinli’de kurulacak bir takıma sponsor olacağını duyurdu.

Önceki İçerikİTSO Başkanı Yılmaz Creative Mimarlık Merkezini Ziyaret Etti
Sonraki İçerikİTSO Başkanı Yılmaz, Usta Çırak Eğitim Atölyesi’ni ziyaret etti
iskenderun haber sitesinin haberlerini yayınlayan genel editörü.