QUA Granite konsept bayisi ile Azerbaycan’da

QUA Granite, Azerbaycan’da açtığı konsept bayisiyle hizmet ağını genişletmeye devam ediyor.

Üstün desen ve renk teknolojisiyle doğanın tüm canlılığını mekanlara taşıyan QUA Granite,
yurtdışında bayi ağını genişletiyor.
Yurt dışında farklı noktalarda büyümeyi hedefleyerek yatırımlarına hız veren QUA Granite,
rotasına Azerbaycan’ı ekleyerek başkent Bakü’nün en popüler ve en işlek caddelerinden
Hasan Aliyev 465 konumunda açtığı yeni bayisinde zengin ürün yelpazesi ile hizmet vermeye başladı. Artan tüketici ihtiyaçlarına, tek çatı altında hizmet verme hedefiyle oluşturduğu yeni mağazacılık konseptine sahip QUA Granite’in yeni bayisi, 550 m 2 kullanılabilir showroom alanına sahip.

Açılışına bölgenin önde gelen iş insanları, tasarımcı ve mimarlarının katıldığı QUA Granite’in Bakü’deki yeni showroom’unda, granit ve vitrifiye ürünleri tüketici ve profesyoneller ile buluşacak.
Mağazanın tasarımı ile ilgili QUA Granite Mimarı Özge Ergin şunları söyledi: “Mağazamız modern ve klasik tarzın harmanlandığı mimari dokunuşlara sahip. Bulunduğumuz bina tarihi bir yapı olması sebebiyle dış cephe tasarım hatları mimari dokudan esinlenerek tanımlandı. Tarihi dokuya zarar vermememiz açısından çok dikkatli
bir mimari süreç yürüttük. QUA Granite olarak yeni genişleterek koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkemizi bayilerimiz aracılığıyla müşterilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.”

Koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesiyle bayi ağını genişletmeye devam eden QUA Granite, Türkiye’de 7 bölgeye yayılan toplam 65 bayisiyle hizmet verirken 5 kıtada, başta ABD ve AB ülkeleri olmak üzere 70’in üzerinde ülkeye ihracat gerçekleştiriyor.

QUA Granite konsept bayisi ile  Azerbaycan’da
Processed with VSCO with t1 preset

QUA Granite konsept bayisi ile  Azerbaycan’da QUA Granite konsept bayisi ile  Azerbaycan’da QUA Granite konsept bayisi ile  Azerbaycan’da

Önceki İçerikTÜRKİYE DEĞİŞİM PARTİSİ’NİN ARSUZ İLÇE BAŞKANI SERCAN KARAKURT OLDU
Sonraki İçerikRİNOPLASTİ NEDİR?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.