BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI

BEŞTEMMUZUN YAZARLARI adlı şiir kitabını Okul Müdürü Ceyhun MEMİŞ, müdür yardımcısı Ahmet YILMAZ’ Sınıf öğretmeni Yalçın ŞERBETÇİ 4/C sınıfını temsilen ziyarete katılan öğrencilerimiz Ahmet Miraç SERT. Hira Bade KESKİN ve Irmak TATLI İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali HAYTAZ’a hediye edildi.

Kitabın 60 sayfadan meydana geldiğini, içerisinde sınıfta bulunan bütün öğrencilerin yazı ve şiirlerin ve denemelerinin bulunduğunu belirttiler. Kitapta beş öğrencinin yazdığı öykü ve ani bulunduğu 37 şiirden oluştuğu ifade edildi. İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali HAYTAZ çocukların bu çalışmalarının önemli olduğunu, okuma ve yazma alışkanlığının azaldığı bir zamanda çocukların böyle bir çalışma yapmalarının önemli olduğunu ve ileride çocuklar için büyüdüklerinde unutamayacakları bir anı olarak kalacağını belirtti. Ayrıca çocukların yazma ile Türkçe kelimelerin anlamlarını ve doğru kullanımlarını öğrendiklerini ve okuma ile de kelime dağarcıklarını zenginleştirdiklerini Türkçe’yi doğru kullanan bireyler olduklarını söyledi. İlçe Milli Müdürü bu tür çalışma ve etkinliklerin diğer okullarımızda da yaygınlaşarak çocuklarımızın en iyi şekilde yetişmelerine vesile olabileceğini söyledi.
Sınıf öğretmeni Yalçın ŞERBETÇİ’ye çocuklarla bu güzel kitabı çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI BEŞTEMMUZUN YAZARLARI KİTABLARINI TANITTI

Önceki İçerikHatay’da, 2022 Nisan ayında 2042 konut satıldı
Sonraki İçerikVAJİNAL AKINTI NEDEN OLUR?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.