İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti

İTSO Başkanı Yılmaz, “Eğitimin yanında Dürüst Olun, Hayat Sınıfını Kazanır Geçersiniz”

İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan Yardımcıları Muhsin Yeter ve Mahir Taner Birey Okullarını ziyaret ettiler.
Birey Okulları Kurucusu ve sahibi Murat Soyak İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz, Başkan
Yardımcıları Muhsin Yeter ve Mahir Taner’i okul girişinde nezaketle karşıladı.
Birey Okulları Kurucusu ve sahibi Murat Soyak ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirdi. Karşılıklı sohbet ortamında geçen ziyarette, eğitim öğretim ile ilgili genel konular değerlendirildi.

Birey Okullarında eğitim öğretim gören öğrencileri de sınıflarında ziyaret eden İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ve Başkan Yardımcısı Muhsin Yeter, öğrencilerle sohbet ettiler.
Birey Okulunda eğitim gören öğrenciler, İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’ı güler yüzle karşıladılar.
İTSO Başkanı Yılmaz sınıfta yaptığı konuşmasında; “Bende sizler gibi bu sıralardan geçtim. Öğretmenlik yaptım, Uzun yıllar eğitim sektöründe yer aldım. Şu an Ticaret ve Sanayi Odasının Başkanlığını yapıyorum. Sizler çok şanslısınız, Eğitim gördüğünüz bu okulun sınıfların kıymetini çok iyi bilin. Eğitim öğretimin yanında dürüstlük te çok önemli. Dürüst olursanız hem daha çalışkan ve başarılı olur hem de prestijli olur saygınlığınız artar, hayatta da sınavı geçmiş olursunuz. Tüm bunların yanında üretmekte lazım. Gördüğünüz eğitimlerden şayet bir şeyler üretebiliyorsanız çok daha başarılı olacağınıza eminim.
Bizler eğitimciler olarak uzun yıllar bu sektörde yer aldık ve öğrencilerimizin genel sorunlarını biliyor ona göre analiz ediyoruz. Sizlerde de bu ışığı ve geleceği görüyorum. Murat Hocamın kaptanlığında yoluna emin adımları yürüyen ve her geçen yıl kadrosunu genişleten ve İskenderun eğitim sektöründe istikrarlı bir ivme yakalayan Birey Okulları ekibini tekrar tebrik ediyor, eğitim hayatınızda başarılar diliyorum” dedi.

İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti İTSO Başkanı Yılmaz Birey Okullarını Ziyaret Etti

Önceki İçerikİskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası Yönetimi Türkiye Şoförler federasyonu 32.Olağan Genel Kuruluna Katıldı
Sonraki İçerikİTSO ANADOLU LİSESİ ÖĞRENCİSİ ŞAMPİYON OLDU
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.