Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi

Şehrimizde eğitim öğretim alanında faaliyet gösteren ve kalitesinden ödün vermeyen Birey Eğitim Kurumları hafta sonu ücretsiz deneme sınavı gerçekleştirdi.
İskenderun ve çevresinden binlerce öğrencinin katılımı ile gerçekleşen sınavda öğrenciler, sınav öncesi hem deneme olarak kendi bilgilerini test ettiler hem de sınav heyecanlarını yatıştırmış oldular.

Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Murat Soyak, Deneme sınavlarına katılan öğrencilere başarılar dileyerek; “Bu yıl okul olarak öğrencilerimize 3 D Türkiye geneli sınavı yapmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Okulumuz Birey Eğitim Kurumları olarak ÖSYM takviminde olan bir okuldur. İskenderun’daki gençlerimize eşit eğitim hakkı adına böyle bir fırsatı vermiş bulunmaktayız.
İnşallah bu sene gençlerimiz emeklerinin karşılığını alacaktır. Tüm öğrencilerimize sınavlarda başarılar diliyorum.
Birey Eğitim Okulları tarafından gerçekleştirilen sınava katılan öğrenciler ve aileleri, sınavın gerçekleşmesinde emeği geçen başta Birey Eğitim Kurumları Kurucusu Murat Soyak olmak üzere müdür öğretmen ve tüm eğitim kadrolarına teşekkürlerini ilettiler.

Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi Birey Eğitim Kurumları Tarafından Ücretsiz Deneme Sınavı Gerçekleştirildi

Önceki İçerikKAYMAKAM YÖNDEN’İ BİNLER UĞURLADI!
Sonraki İçerik‘Pure Pilates’ Savaş Mahallesinde Hizmete Girdi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.