Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi

Pandemi ile eve kapanan, oyunlardan uzaklaşan ve tablet telefonun etkisi altına giren çocukları yeniden oyunlara döndürmek, birbiri ile paylaşım, arkadaşlık ve grup çalışması içerisinde olmalarını sağlamak amacıyla okul öğretmenlerinden Aybüke YURTSEVEN, Eda AKÇAM, Sinem ÇAĞLAR ve Perihan GÜLLE önderliğinde çalışmalara başladılar. Okul bahçesine çeşitli çocuk oyunları çizip boyayarak, kuş yuvaları, kedi evleri yaparak ve okulun arka bahçesini tarım bahçesine çevirerek Karahüseyinli İlkokuluna renk katmayı başardılar.
Veliler ve öğrenciler ile takımlar oluşturarak bahçede oyun şenliği ile bol hareketli ve eğlenceli bir şekilde projeyi sonlandırdılar.

Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi Karahüseyinli ilkokulu etwinnimg projesi olan “Sıra sende izleme yap” ile renklendi

Önceki İçerikHATAY ESNAF VE SANATKARLARI HESOB BAŞKANI TEKSÖZ İLE TEK VÜCUT
Sonraki İçerikÇocuk tiyatrosunu 3 şehirde 2 bin 700 çocuk izledi
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.