Birey Okulları Fatih Anadolu Lisesinde İftar Yemeği Düzenledi

Birey Okulları tarafından Fatih Anadolu Lisesi öğretmen, öğrenci ve velilerine iftar yemeği verildi. Fatih Anadolu Lisesi Okul Müdürü Kadir Sarı ve Müdür Yardımcısı İlker Sarı iftar yemeğinin düzenlenmesinde yoğun çaba saf ettiler.

Okul bahçesinde düzenlenen iftar yemeğine İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci de katıldı.

İskenderun İlçe Müftüsü Osman Şekerci’nin dualarının ardan iftarını açan öğrenci, öğretmen ve veliler, iftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ederek Allah kabul etsin dediler.

Fatih Anadolu Lisesi müdürü Kadir Sarı ve Müdür yardımcısı İlker Sarı iftar yemeğine katılan öğrenci veli ve davetlilere katılımlarından dolayı teşekkür ettiler.

Fatih Anadolu Lisesi Müdürü Kadir Sarı; “Bu akşam düzenlenen iftar yemeğinde öğrencilerimiz velilerimiz öğretmenlerimiz ve davetliler ile bir araya gelmenin manevi hazzını yaşıyoruz. İftar yemeğinin düzenlenmesinde emeği geçenlere teşekkür ediyoruz. Allah kabul etsin” dedi.

Birey Okulları Fatih Anadolu Lisesinde İftar Yemeği Düzenledi Birey Okulları Fatih Anadolu Lisesinde İftar Yemeği Düzenledi Birey Okulları Fatih Anadolu Lisesinde İftar Yemeği Düzenledi Birey Okulları Fatih Anadolu Lisesinde İftar Yemeği Düzenledi

Önceki İçerikİSKENDERUN’DA “ÜMMET İFTARI” PROGRAMI
Sonraki İçerikBelen Kardeşlik Sofrasında Buluştu
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.