GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ

Hatay’ı fuarlar, festivaller ve eğlence şehri kimliğine büründürecek EXPO 2021, bunu açılış günündeki muhteşem bir konserle herkese gösterdi.
Türk pop ve rock müziğinin sevilen ismi Göksel, EXPO 2021 Hatay’ın resmi açılışında verdiği konserle Hataylılara ve sevenlerine unutulmaz bir gece yaşattı.
Arsuz’daki Expo alanında sahneye çıkan Göksel sevilen şarkılarını dev organizasyon ve Hatay için söyledi.
Expo meydanını dolduran binlerce Hataylı, Göksel’in şarkılarına hep bir ağızdan eşlik ederek hem Expo’nun hem de baharın coşkusunu doyasıya yaşadı.
GÖKSEL: EXPO, HATAY’A GÜZELLİKLER GETİRSİN
Enerjisi, sahne performansı ve sesiyle alandaki kalabalığa keyifli dakikalar yaşatan Göksel, “Sevgi şehrinde sevgi şarkıları söylüyoruz. Expo, Hatay’a güzellikler getirsin” diyerek Expo’nun Hatay’a hayırlı olmasını diledi.
Konser sonunda Hatay Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili Adnan Özkaya, CHP Hatay Milletvekili Suzan Şahin ve HBB yöneticileri, başarılı sanatçıya eğlence dolu anlar için teşekkür ederek çiçek hediye etti.
Arsuz’dan, Antakya’dan, İskenderun’dan, Belen’den kısacası Hatay’ın dört bir yanından Arsuz’daki Expo alanına giden binlerce Hataylı, uzun süre konuşulacak, mutlu, huzurlu ve eğlenceli bir geceyi geride bıraktı.

GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ GÖKSEL SEVİLEN ŞARKILARINI EXPO 2021 HATAY İÇİN SÖYLEDİ

Önceki İçerikİskenderun Belediye Meclisi 14 Gündem Maddesiyle Toplandı
Sonraki İçerikİBRAHİM AÇIKGÖZ, GÜVEN TAZELEDİ
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.