BİREY OKULLARI TARAFINDAN ÇANAKKALE TEMALI SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

BİREY OKULLARINDA ÇANAKKALE RUHU YÜREKLERDE HİSSEDİLDİ
Birey Okulları tarafından Çanakkale Zaferinin 107. Yıl dönümü münasebetiyle Çanakkale
temalı sergi açıldı.
Çanakkale Zaferinin anlatıldığı serginin açılışını Birey Okulları sahibi Murat Soyak ve protokol üyeleri birlikte yaptılar.
18 Mart Çanakkale Zaferi temalı sergi ile ilgili bilgiler veren Birey Okulları sahibi Murat Soyak, “Çanakkale Zaferden öte bir destandır. Türk halkının var olma mücadelesini ortaya koyduğu bir zaferdir. Çanakkale zaferini yaşamak, yaşatmak ve gelecek kuşaklara aktarmak biz eğitimcilerin görevidir. Bizler de Birey Okulları olarak Zafer haftasında öğrenci ve velilerimizin birlikte hazırladıkları Çanakkale temalı sergimizi açtık. Serginin açılmasında emeği geçenlere teşekkür ediyoruz” dedi.
Açılışa, İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş, İlçe Sağlık müdürü Volkan Yeter,
İlçe Milli Eğitim Müdürü Ali Haytaz, İlçe Milli Eğitim Şube müdürleri, davetliler, veliler ve
öğrenciler katıldılar.

BİREY OKULLARI TARAFINDAN ÇANAKKALE TEMALI SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ BİREY OKULLARI TARAFINDAN ÇANAKKALE TEMALI SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ BİREY OKULLARI TARAFINDAN ÇANAKKALE TEMALI SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ BİREY OKULLARI TARAFINDAN ÇANAKKALE TEMALI SERGİSİ YOĞUN İLGİ GÖRDÜ

Önceki İçerikİSKENDERUN BELEDİYESİ ZABITASI MARKETLERDE ETİKET VE HİJYEN DENETİMLERİNE DEVAM EDİYOR
Sonraki İçerikİSKENDERUN REKLAMCILARI BULUŞTU
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.