ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ

Son yıllarda sosyal sendikacılık konusunda büyük bir atılım gerçekleştiren Özçelik-İş Sendikası, bir sivil toplum kuruluşu olmasının gerekliliğini yerine getirmek amacıyla üyelerine ve ailelerine yönelik eğitim seminerleri vermeye başladı.
Konuyla ilgili bir açıklama yapan Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı ve Hak-İş Konfederasyonu İl Başkanı Mehmet Güngör, “Sadece toplu iş sözleşme masalarında değil, hayatın her alanında üyelerimizin ve ailelerinin yanında olmak gibi bir anlayışla çalışmalarımızı yapıyor ve yapacağız. Şubemizin yeni inşa edilen binasını, eğitim seminerleri düzenleyebilmemiz noktasında elverişli bir yapıya sahip. Bu doğrultuda eğitim seminerlerimizin startını vermiş bulunmaktayız. Bunun ilkini de “TEKNOLOJİK BAĞIMLILIK VE SANAL MUTLULUK” başlığı altında üyelerimize ve ailelerine yönelik olarak, çok geniş bir katılımla gerçekleştirdik. Değerli eğitmenlerimiz Rana Aytar ve Vedat Özlük’ün kıymetli bilgileri ışığında çok verimli bir seminer düzenlemiş bulunmaktayız. Eğitim seminerimizin düzenlenmesinde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Bu eğitim semineriyle amaçlarının, üyelerini ve ailelerini teknoloji bağımlılığının zararlarından korumak olduğunun altını çizen Başkan Güngör, “Sosyal sendikacılık anlayışımızın bir gereği olarak, toplumsal konular ve sorunlar başta olmak üzere üyelerimizin ve ailelerinin talepleri doğrultusunda, kendi alanında uzman akademisyenler aracılığıyla eğitim seminerleri düzenlemeye devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ ÖZÇELİK-İŞ’TEN ÜYE VE AİLELERİNE YÖNELİK TEKNOLOJİ BAĞIMLIĞINA KARŞI EĞİTİM SEMİNERİ

Önceki İçerikÇANAKKALE ZAFERİ VE ŞEHİTLERİ ANMA GÜNÜ ETKİNLİKLERİ
Sonraki İçerikArtukbey Kahve Açılıyor
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.