Eğitim Sektör Buluşması TOBB’da Yapıldı

Eğitim Sektör Buluşmaları Konferans ve Çalıştayları, TOBB Türkiye Eğitim Meclisi
koordinasyonunda TOBB İkiz Kuleler Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Toplantıya, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen İTSO Meclis Üyesi Saadet Özmen ve 20.Grup Meslek Komite Üyesi Selma Türkoğlu katıldı.
TOBB Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Selçuk Öztürk, Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Sadri
Şensoy ve TOBB Eğitim Meclisi Başkanı Dr. Yusuf Ekinci’nin açılış konuşmalarıyla başlayan etkinliğe; üst düzey bürokratlar, kurum sahipleri, öğretmen ve eğitimciler katıldı.​
Toplantıya, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen, İTSO Meclis Üyesi Saadet Özmen ve 20.Grup Meslek Komite Üyesi Selma Türkoğlu da katılırken, kreşlerde yaşanan sorunları Ankara’da yetkili birimlere anlatma fırsatı buldular.
İskenderun Ticaret ve Sanayi Odasını temsilen, İTSO Meclis Üyesi Saadet Özmen ve 20.Grup Meslek Komite Üyesi Selma Türkoğlu, TOBB düzeyinde eğitimcilerin sorunlarının anlatıldığı toplantının oldukça verimli geçtiğini ifade ettiler.

Eğitim Sektör Buluşması TOBB’da Yapıldı Eğitim Sektör Buluşması TOBB’da Yapıldı Eğitim Sektör Buluşması TOBB’da Yapıldı Eğitim Sektör Buluşması TOBB’da Yapıldı

Önceki İçerikTÜİK , Türkiye’nin Mutluluk Oranını Açıkladı
Sonraki İçerikCuma ve Cumartesi Günleri Elektriklerin Kesik Olacağı Yerler Açıklandı
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.