İSKENDERUN SAADET’TEN ZAMLARA TEPKİ: VATANDAŞ NASIL GEÇİNECEK?

İSKENDERUN SAADET’TEN ZAMLARA TEPKİ

Saadet Partisi İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik Parti binasında düzenlediği basın toplantısında elektrik ve doğalgaz faturalarında yaşanan artışlara tepki gösterdi.

İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik, hükümetin geri adım atması gerektiğini belirterek, “Vatandaş, gelen yüksek faturalar karşısında aldığı maaşla ancak bu faturaları ödeyebilir, peki neyle geçinecek bu insanlar. Esnafımız artık gelen zamdan dolayı çileden çıktı.

Siftah etmeden kapatan esnafımız var, bazı iş yerlerinde elektrik faturaları kira fiyatını geçmiş durumda.

Son zamanlarda elektrik faturalarına gelen zamlar milletimizi çok yıprattı. Bilhassa emekli olan bir kardeşimiz bu faturaları nasıl ödeyecek. Ödedikten sonra nasıl geçinecek. Birde çıkıp bu zamlar devlet yapmıyor diyorlar.

KDV indirimleri güzel ama yetersiz. Bu fahiş fiyatları düşürecek gibi durmuyor. Görüyoruz fiyatlar düşmedi. Denetleme olayının da daha sağlıklı yapılması gerektiği kanaatindeyiz” ifadelerini kullandı.

İSKENDERUN SAADET’TEN ZAMLARA TEPKİ: VATANDAŞ NASIL GEÇİNECEK? İSKENDERUN SAADET’TEN ZAMLARA TEPKİ: VATANDAŞ NASIL GEÇİNECEK? İSKENDERUN SAADET’TEN ZAMLARA TEPKİ: VATANDAŞ NASIL GEÇİNECEK?

Önceki İçerikDEVA Partisinden İTSO’ya Nezaket Ziyareti
Sonraki İçerik6. Ulusal Pamuk Zirvesi Hatay’da
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.