İSKENDERUN BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULU SONA ERDİ

İskenderun Belediyesinin, çocukları ve gençleri spora teşvik etmek, fiziksel ve zihinsel gelişimlerine katkı sağlamak amacıyla düzenlediği Kış Spor Okulları sona erdi.
Millet Parkı Spor Tesislerinde düzenlenen kapanış ve sertifika töreninde bir konuşma yapan Belediye Başkanı Fatih Tosyalı,spora ve sporcuya destek olmaya devam edeceklerinin altını çizdi.
Düzenlenen kurslara ilginin yoğun olduğunu ifaden eden Başkan Fatih Tosyalı,” branşların da uzman eğitmenler tarafından eğitim gören çocuklar spor branşlarını kurallarıyla birlikte öğrendiler. Ücretsiz olarak düzenlenen kurslarda öğrenciler aynı zamanda keyifli ve eğlenceli anlar yaşadı. Çocuklar farklı yaş gruplarına ayrılarak eğitim aldı”dedi.
Öğrenciler ve veliler ise düzenlenen kurslardan dolayı Başkan Tosyalı’ya teşekkür ettiler.
Yapılan konuşmaların ardından Başkan Fatih Tosyalı,kursa katılan öğrencilere ve gençlere sertifikalarını takdim etti.

İSKENDERUN BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULU SONA ERDİ İSKENDERUN BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULU SONA ERDİ İSKENDERUN BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULU SONA ERDİ İSKENDERUN BELEDİYESİ KIŞ SPOR OKULU SONA ERDİ

Önceki İçerikYANAN BÖLGELER TAMAMEN AĞAÇLANDIRILIYOR
Sonraki İçerikYENİ KÜTÜPHANE İÇİN ZEMİN ETÜT ÇALIŞMALARI BAŞLADI
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.