İskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni denetimi gerçekleşti

İskenderun İlçe Kaymakamı İskender Yönden, Hatay İl Jandarma Alay Komutanlığına bağlı Jandarma Helikopteri ile İskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni başta olmak üzere kentimizin genel durumuna dair havadan kontrol ve denetim gerçekleştirdi.
Söz konusu kontrol ve denetim programına; Kaymakam İskender Yönden’in yanı sıra Hatay İl Jandarma Alay Komutanı Albay Emrullah Büyük, Sahil Güvenlik İskenderun Grup Komutanı SG Yarbay Oğuz Emre Çiçek, İskenderun İlçe Jandarma Komutanı Kıdemli Yüzbaşı Yusuf Yıldırım ve İskenderun İlçe Emniyet Müdürü Nevzat Güneş’de iştirak etti.
İskenderun 39’uncu Mekanize Piyade Tugay Komutanlığı helikopter pistinden havalanmak suretiyle başlayan kontrol ve denetim uçuşu, İskenderun”un semalarında bir süre devam etmesinin ardından, Şehit Teğmen Ahmet Tor Kışlası’ndaki helikopter pistine iniş yapılarak tamamlandı.

İskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni denetimi gerçekleşti İskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni denetimi gerçekleşti İskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni denetimi gerçekleşti

Önceki İçerikAkparti̇ İskenderun İlçe Yönetimden Özçelik-İş Sendikasına Hayırlı Olsun Ziyareti
Sonraki İçerikBAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET