BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, takdir alan öğrencilerle bir araya gelerek, onlara pizza ısmarladı.

Arsuz Belediye Başkanı Dr. Asaf Güven, öğrenciler tarafından sosyal medya üzerinden gelen mesajlara karşılık, pizza, döner ayran, künefe ve 2 lunapark bileti sözünü karneler alınır alınmaz tutmaya başladı. Sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda ilk 100 öğrenciye pizza, ikinci 100 öğrenciye döner ayran, üçüncü 100 öğrenciye künefe ve ilk 300 öğrenci dışında kalan takdirlik öğrencilere ise 2 lunapark bileti sözü vermişti. Gelen yoğun ilginin karşısında Başkan Güven, bu sayıları iki katına çıkaracağını duyurdu. Öğrencilerin karnelerini almalarının ardından takdir alan öğrencilere ilk pizzaları ısmarlayan başkan güven, “ Çocuklarımızın sosyal medya üzerinden gelen yoğun ilgileri ve karne hediyesi istekleri üzerine bizler de bu isteklere karşı ilgisiz kalamazdık. Karnelerinin yanında takdir alan tüm öğrencilerimize küçük bir karne hediyesi vermek istedik. Farklılık oluşturmak adına takdir alan ilk 100 öğrenciye pizza, ikinci 100 öğrenciye döner ayran, üçüncü 100 öğrenciye künefe ve bunların dışında kalan tüm takdirlik öğrencilerimize ikişer lunapark bileti hediye edeceğimizi duyurmuştuk. Ancak öğrencilerimizin ve velilerimizin yoğun ilgisi üzerine bu sayıları iki katına çıkardık. Yani 200’er adet hediye edeceğiz. Ben öğrencilerimize ve velilerimize ilgilerinden dolayı teşekkür ediyor, tüm öğrencilerimize başarılar diliyorum. Eğitime ve öğrencilere her zaman olduğu gibi desteğimiz devam edecek, “ifadelerini kullandı.

BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET BAŞKAN GÜVEN’DEN “TAKDİR”LİK HAREKET

Önceki İçerikİskenderun’da asayiş, huzur, güvenlik ve trafik düzeni denetimi gerçekleşti
Sonraki İçerikHizmet-İş Sendikası Şube Yönetiminden Kaymakam Yönden’e Nezaket Ziyareti
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.