“RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ

“Yükseliş Koleji”nin sponsorluğunda ‘Ran’ adlı tiyatro oyunu, “Yükseliş Koleji Konferans Salonu”nda sahnelendi.
Ünlü oyuncu Yurdaer Okur’un sahne aldığı oyuna İskenderun Belediye Başkanı Fatih TOSYALI, Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet ÇİNÇİN, Yükseliş Koleji Genel Müdürü Aykut Davut ÖKTEM ve Tiyatroseverler katıldı. Gerçekleşen Tiyatroda izleyiciler, Nazım Hikmet Ran’ın hayatı ve şiirleri hakkında fikirler elde ettiler. Tiyatro sonrası ayakta alkışlanan Yurdaer Okur O kocaman bir dünyayı anlatmış dizelerinde, bizim ise Nâzım Hikmet’i anlatmaya kelimelerimiz yetmez tabii ki ama önce anlamak sonra anlatmak lazım elimizden geldiği kadar sizlere Nazım Hikmet RAN’ın hayatı ve şiirlerini anlatmaya çalıştım dedi. Yükseliş Koleji Aykut Davut ÖKTEM ise Yükseliş Koleji olarak kültür ve sanat alanında ünlü isimleri, velilerimizle buluşturmaya devam edeceklerini belirtirken başta ünlü oyuncu Yurdaer OKUR olmak üzere ekibine ve katılım sağlayan tiyatro severlere teşekkür etti.

“RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ “RAN” YÜKSELİŞ KOLEJİNDE SAHNELENDİ

Önceki İçerikÖzçelik İş Sendikası Şube Başkanı Güngör’den Örnek Davranış
Sonraki İçerikTürkiye’nin en büyük kurumsal firması olan Suit Güzellik Merkezi Çok Yakında İskenderun’da
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.