Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor

Hatay Büyükşehir Belediyesi, kentte etkili olan sağanak yağmur ve kar yağışı nedeniyle meydana gelen olumsuzluklara çok sayıda personel ve araç ile müdahale etti.
HBB AKOM ekipleri, gök gürültülü sağanak yağış, kar yağışı ve fırtına nedeniyle oluşan çatı uçması, ağaç devrilmesi, trafik kazası ve su baskınlarına ivedilikle müdahale etti. Ekipler, suları tahliye etti, devrilen ağaçları yollardan kaldırdı ve sıkışmalı trafik kazalarına zamanında yetişerek olası can kayıplarının önüne geçti.
HBB İtfaiye, Fen İşleri ve HATSU ekipleri tüm gün teyakkuz halindeydi. Ekipler, tüm ilçelerde koordineli çalışarak olumsuzlukları bertaraf etti.

Bazı ilçelerde kar yağışının etkili olmasından dolayı kapanan yollar HBB ekiplerinin koordinasyonunda kar küreme araçlarıyla temizlendi ve yollar güvenli hale getirildi.
Yaşanan trafik kazalarında da olay yerine ivedilikle yetişen ekipler, 8 sıkışmalı kazaya müdahale etti kazazedeleri sağlık ekiplerine teslim etti.

Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor Hatay Genelinde Çalışmalar Devam Ediyor

Önceki İçerikİskenderun’a Dolu Yağdı Kaldırımlar Beyaza Büründü
Sonraki İçerikİskenderun Körfezinden Kar manzaraları
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.