Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı

Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yanık; “Verimli geçen toplantımızın eğitim
çalışanlarına, sendikamıza, sendikal mücadelemize ve Türk Milli Eğitimine, hayırlı olmasını
diliyorum”
Türk Eğitim-Sen Genel Merkezi tarafından Şube Başkanları ve Yönetim Kurulu üyelerinin katılımıyla sendikanın kuruluşunun 30. Yılı olması münasebetiyle düzenlenen Eğitim ve İstişare Toplantısı 13-16 Ocak tarihlerinde Antalya’da gerçekleştirildi.
Türk Eğitim Sen Genel Başkanı Talip Geylan yaptığı verimli geçen toplantıda yaptığı
açıklamasında; “Şube yönetim kurulu üyesi arkadaşlarımızla eğitimin ve eğitim çalışanlarının gündemini değerlendirmek için bir araya geldik. Eğitim çalışanlarının tek güvencesi ve umudu Türk Eğitim Sen’dir. Bu şerefli mücadelenin emektarları, eğitim çalışanlarının bu güvenine layık olabilmek için dimdik ayaktalar. Cesaret ve asalet timsali her bir yol arkadaşımla gurur duyuyorum.” dedi.
Türk Eğitim Sen Hatay 1 Nolu ve 2 Nolu Şube Yöneticilerinin katıldığı toplantıda, Eğitim
çalışanlarının ekonomik sorunları, özlük haklarında yapılması gereken iyileştirmeler, üniversitelerdeki akademik ve idari personellerin sorunları ve TBMM gündeminde olan öğretmenlik meslek kanunda yapılması gereken revizyon gibi konular ele alındı.
Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube yönetim kurulu üyeleri toplantısına katılan Türk Eğitim-Sen Hatay 2 Nolu Şube Başkanı Yavuz Selim Yanık toplantı ile ilgili yaptığı değerlendirmesinde ise ; “Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile birlikte katıldığımız toplantı oldukça verimli geçmiştir. Toplantımızın eğitim çalışanlarına, sendikamıza, sendikal mücadelemize ve Türk Milli Eğitimine hayırlı olur inşallah” dedi.

Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı Yavuz Selim Yanık, Türk Eğitim Sen Genel Merkezi tarafından düzenlenen, Şube Yönetim Kurulu Üyeleri Eğitim ve İstişare Toplantısına Katıldı

Önceki İçerik“Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şubesi 9. Olağan Genel Kurulu Yoğun Katılımla Gerçekleşti.
Sonraki İçerikUYUZ HASTALIĞI NEDİR? NASIL TEDAVİ EDİLİR?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.