Emekçinin Kazanımlarını Büyütmeye Devam Edeceğiz !

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube seçimini ezici bir üstünlükle kazanan Mehmet Güngör verdiği birlik ve beraberlik mesajıyla birlikte :

Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube 9. Olağan Genel Kurulu’nda yeniden başkanlığa seçilen Mehmet Güngör, ‘yapacak daha çok işimiz var’ diyerek üyelerine mesaj verdi.
Birlik ve beraberlik mesajı veren Mehmet Güngör, tebrikleri kabul ederken tüm üyelerine yeni dönemde küskün bırakmamak için çalışacaklarını söyledi.
102’ye 33 gibi ezici bir üstünlükle delegelerin teveccühünü kazanan Mehmet Güngör’ün yönetim kurulunda Şube sekreteri Gökhan Ipekten, Şube mali sekreteri Veysel Yayla, Şube teşkilatlandırma sekreteri İsmail Özden, Şube eğitim sekreteri Rıfat Yılmaz yer aldı.
Üst Kurul delege seçiminde de tüm delegeleri almayı başaran Mehmet Güngör, elde ettiği zaferin sarhoşluğunu yaşamak yerine, her fırsatta sendikada birlik ve beraberlik mesajları vermeye devam etti.
Özçelik İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Bayram Altun da, seçimin geride kaldığını ve emek mücadelesine devam ederek, kazanımları büyütmeye devam edeceklerini belirterek, Mehmet Güngör ve yönetim kurulunu kutladı.
Özçelik İş Sendikası Genel Başkanı Yunus Değirmenci, Mehmet Güngör ve yönetim kuruluna başarılar dilediği açıklamasında, sendikayı Türkiye genelinde büyütmeye devam edeceklerini ve üyelerinin emek mücadelesinde elde edilen kazanımları büyütmeye devam edecekleri mesajıyla birlikte, yeni dönemde de İskenderun Şube’den başlamak üzere birlik ve beraberlik içerisinde olunacağını söyledi.

 

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.