HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ

Hatay Büyükşehir Belediyesi yöneticileri, vatandaşlar ile kurumlar arasında köprü görevi gören mahalle muhtarları ile bir araya gelerek sorunların çözümü ve taleplerin karşılanması üzerine toplantı yaptı.

Yapılacak olan hizmetlerin daha kapsamlı ve ileriye yönelik olması için düzenlenen toplantıya Cumhuriyet Halk Partisi(CHP) Milletvekili Mehmet Güzelmansur, HBB Genel Sekreteri Nihat Tazearslan, HATSU Genel Müdürü Muhammed İkbal Polat, daire başkanları ve mahalle muhtarları katıldı.

Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantıda ulaşımdan altyapıya, çevre sağlığından sosyal-kültürel alana kadar yapılan ve yapılması planlanan hizmetler hakkında bilgiler aktarıldı.

Mahalle muhtarlarının önerilerini ve taleplerini tek tek dinleyerek notlar alan HBB heyeti, Hatay’ın 15 ilçesindeki muhtarlarla istişare ve irtibat halinde olduklarını vurgulayarak koordineli şekilde çalıştıklarını ve hizmette her düşünceye önem verdiklerini ifade etti.

Gerek halk ve gerekse mahalle muhtarları ile yapılan toplantıların problemleri çözme noktasında katkıda bulunduğuna vurgu yapan mahalle muhtarları, halkın sesi olan mahalle muhtarlarına kulak vermelerinden ötürü en başta Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, HBB heyetine ve tüm emekçilere teşekkür etti.

HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ HBB YÖNETİCİLERİ MAHALLE MUHTARLARINI DİNLEDİ

Önceki İçerikSahipsiz Hayvanlarla İlgili Genelge Yayınlandı
Sonraki İçerikGaziantep’te en ucuz döner, en lezzetli döner nerede yenir?
Avatar photo
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.