7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI

Hatay Büyükşehir Belediyesi, “Dörtyol İlk Kurşun Kültür Sanat ve Turunçgil Festivaline” büyük bir stantla katıldı.
Dörtyol Belediyesi tarafından düzenlenen festival renkli görüntülere sahne olurken HBB yetkilileri, vatandaşlara il genelinde yaptığı dev projeleri tanıtma fırsatı buldu.
HBB Genel Sekreter Yardımcısı Taygun Cantürk, HBB Kültür ve Sosyal İşler Daire Başkanı Ülkü Tecimen ve HBB personeli çocuklara balon ve bayrak hediye ederken EXPO 2021 Hatay’ın maskotları Defne ve Zeytin çocuklardan yoğun ilgi gördü.
Festivale katılan ve HBB standını ziyaret eden vatandaşlar, EXPO’21 Hatay organizasyonunun önemli bir proje olduğunu, Hatay’a turizm ve gastronomi anlamında önemli değer katacağını belirtti.
Festival 19 Aralık’ta son bulacak.

7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI 7. DÖRTYOL İLK KURŞUN KÜLTÜR SANAT VE TURUNÇGİL FESTİVALİ BAŞLADI

İskenderun Haber
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.