GÜNGÖR, “Seçim Olduğu Gün İtibariyle Bitmiştir”

GÜNGÖR,“Gün Birlik Beraberlik Kenetlenme Günüdür”

Özçelik-İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, 14.12.2021 tarihinde gerçekleştirilen Şube Delege seçimlerinin zaferle sonuçlandığını belirterek, seçim olduğu gün itibariyle bitmiştir. Gün birlik beraberlik kenetlenme günüdür” dedi.
Özçelik İş Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, seçim sonuçları ile ilgili değerlendirmede bulunarak, birlik ve beraberlik vurgusu yaptı.

Güngör Değerlendirmesinde; 14.12.2021 tarihinde gerçekleştirilen Şube Delege seçimleri, emekçilerimize, iş yerlerimize ve sendikamıza hayırlı uğurlu olsun. Seçilen delegeleri kutluyorum. Seçim olduğu gün itibariyle bitmiştir. Zaman birlik ve beraberlik zamanıdır. Bu süre zarfında kalbini kırdığım bir arkadaşım bir emekçi olmuşsa helallik istiyorum. Sendikam, evim, telefonum gönlüm tüm emekçilere sonuna kadar açıktır. Bizler tüm üyelerimizin hizmetkarı olmaya devam edeceğiz. İnşallah birlikte bundan sonra daha güzel kazanımlar elde etmek için tüm ekibim ile birlikte var gücümüzle mücadele etmeye devam edeceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle bir kez daha sizleri kutluyorum. Sizlere saygı, sevgi ve selamlarımı sunuyorum” dedi.

GÜNGÖR,  “Seçim Olduğu Gün İtibariyle Bitmiştir” GÜNGÖR,  “Seçim Olduğu Gün İtibariyle Bitmiştir”

Önceki İçerikADET DÜZENSİZLİĞİ NEDEN OLUR?
Sonraki İçerikİçimizden Biri Olan Hataylı Gezgin Macelarını Sizinle Paylaşmak İstiyor
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.