HBB YETKİLİLERİ KARDEŞ ŞEHİR AALEN’DE

Hatay Büyükşehir Belediyesi İtfaiye Daire Başkanı Mahir Çiçek, Hatay’ın Almanya’daki kardeş şehirlerinden biri olan Aalen’in belediye yetkilileri görüştü.
Çiçek göreve yeni başlayan Aalen Belediye Başkanı Frederic Brutting, Meclis Üyesi ve Kardeş Şehirler Derneği Sorumlusu Roland Haam ve yetkililer ile bir araya geldi.
Aalen Belediyesi itfaiye teşkilatını da ziyaret eden Çiçek, iki şehrin itfaiye teşkilatlarının iş birliği içinde olması ve ikili ilişkilerinin geliştirilmesi hakkında görüş alışverişinde bulundu.
Ziyareti boyunca EXPO Hatay 2021’i tanıtan Çiçek, Aalen Antakya Derneği yöneticileri ve Alevi Dernekleri Federasyonu temsilcileri ile de buluştu.
Çiçek, Almanya’daki hemşehrilerine de Lütfü Savaş’ın selamlarını ileterek EXPO 2021 Hatay’a ait tanıtım broşürlerini sundu.

HBB YETKİLİLERİ KARDEŞ ŞEHİR AALEN’DE HBB YETKİLİLERİ KARDEŞ ŞEHİR AALEN’DE HBB YETKİLİLERİ KARDEŞ ŞEHİR AALEN’DE HBB YETKİLİLERİ KARDEŞ ŞEHİR AALEN’DE

Önceki İçerikMotorlu Taşıtlar Vergisi’nde İNDİRİM !
Sonraki İçerikMİYOFASİYAL AĞRI SENDROMU (MAS) Nedir?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.