Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz !

Emekçi Hep Bir Ağızdan Hizmet ve İstikrar İçin ‘Mehmet Güngör’ diyerek;
Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz !

Özçelik Sendikası İskenderun Şube Başkanı Mehmet Güngör, Dörtyol’da emekçilerle biraraya geldi.
Emekçilerin Dörtyol’da oluşturduğu yüzlerce kişilik üye grubu, geçmişte yaşanan karanlık olaylar, kriz ve emek istismarı ile kişisel çıkarlara dayalı sendikacılık anlayışının tarihe gömüldüğünü ve yeniden bu sıkıntılı günleri yaşamamak için Başkan Mehmet Güngör’le yola devam etmek istediklerini haykırdı.
Coşku ve muhabbetle kucaklanan Başkan Mehmet Güngör, emekçilerin sevgi gösterileri arasında konuşmasını yaptı.
Emeği ve alınterinden başka sermayesi olmayan emekçilere seslenen Başkan Mehmet Güngör, istikrar ve hizmetlerin devamını isteyen ve kendisini destekleyen tüm emekçilere teşekkür etti.
Emekçilerin hakkının en üst seviyede alınması için verdikleri mücadeleyi ve elde ettikleri kazanımlara dikkat çeken Mehmet Güngör, pandemi ve ekonominin içinde bulunduğu tüm olumsuzluklara rağmen emekçi adına alınan zam ve sosyal kazanımların önemine vurgu yaptı.
Geçmişte yaşanan yıkımların, ayrıştırmaların, kavga ve kaos düzenini yeniden yaşamak istemediklerine vurgu yapan emekçiler, huzur, güven ortamı ve iş barışının hakim olduğu tüm işletmelerde kurgulanan oyunu bozmaya kararlı olduklarının altını çizerek, “Mehmet Güngör’le yola devam edeceğiz. Karanlık oyunların, kaostan ve kavgadan beslenen güruhların oyununu gördük, bu oyunu bozduk ve Mehmet Güngör’le istikrarın devamını istiyoruz” dediler.

Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz ! Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz ! Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz ! Geçmişin Karanlığını Bir Daha Yaşamak İstemiyoruz !

Önceki İçerikSAADET’TEN İSKENDERUN’DA ÇOŞKULU KONGRE
Sonraki İçerikMeniere Hastalığı Nedir ?
iskenderun haber genel içerik editörüdür. Haber ihbarlarınız veya ilanlarınız için üst menüden bize ulaşın sekmesini kullanın.